Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 - Ισπανία
Σάββατο, 05.09.2026
17:45
17:45

Ουνιονίστας

Ρ. Ουνιόν
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Σαλαμάνκα |
| Εκτός έδρας: | Irun |
| Απόσταση: | 414.0 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 17:45 (18:45 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 7 απευθείας αγώνες
| 2025-02-09 | Ρ. Ουνιόν | 3 - 2 | Ουνιονίστας |
| 2024-11-03 | Ουνιονίστας | 4 - 1 | Ρ. Ουνιόν |
| 2024-04-21 | Ρ. Ουνιόν | 3 - 1 | Ουνιονίστας |
| 2023-10-01 | Ουνιονίστας | 1 - 0 | Ρ. Ουνιόν |
| 2022-04-24 | Ουνιονίστας | 2 - 1 | Ρ. Ουνιόν |
| 2021-11-13 | Ρ. Ουνιόν | 1 - 1 | Ουνιονίστας |
| 2019-11-09 | Ουνιονίστας | 0 - 2 | Ρ. Ουνιόν |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 3 | 6 | 4 | 3 | |
| 43% | 14% | 43% | 86% | 57% | 43% |
Ουνιονίστας τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-30 | Ουνιονίστας | 1 - 3 | Λούγκο |
| 2026-08-21 | Ουνιονίστας | 1 - 0 | Cacereno |
| 2026-08-18 | Ουνιονίστας | 1 - 0 | Αλκορκόρν |
| 2026-08-15 | Σεγκοβιάνα | 0 - 1 | Ουνιονίστας |
| 2026-08-11 | Ουνιονίστας | 0 - 2 | Coria |
| 2026-07-29 | Ουνιονίστας | 0 - 1 | Μπούργκος |
| 2026-05-23 | Ουνιονίστας | 3 - 2 | Φερόλ |
| 2026-05-17 | Μέριδα | 1 - 1 | Ουνιονίστας |
| 2026-05-09 | Ουνιονίστας | 2 - 1 | Τενερίφη |
| 2026-05-02 | Ρεάλ Μαδρίτης Β | 1 - 0 | Ουνιονίστας |
| 2026-04-26 | Ουνιονίστας | 1 - 1 | Αθλ. Μπιλμπάο Β |
| 2026-04-18 | Real Aviles | 1 - 1 | Ουνιονίστας |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Ρ. Ουνιόν τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-30 | Ρ. Ουνιόν | 4 - 1 | Coria |
| 2026-08-12 | Ρ. Ουνιόν | 3 - 0 | Οσασούνα Β |
| 2026-08-08 | Ρ. Ουνιόν | 1 - 1 | Εϊμπάρ |
| 2025-08-16 | Μπαρακάλντο | 3 - 3 | Ρ. Ουνιόν |
| 2025-08-09 | Ρ. Ουνιόν | 1 - 1 | Πορτουγκαλέτε |
| 2025-05-24 | Αθλ. Μπιλμπάο Β | 4 - 2 | Ρ. Ουνιόν |
| 2025-05-17 | Ρ. Ουνιόν | 1 - 1 | Οσασούνα Β |
| 2025-05-11 | Ζαμόρα | 1 - 0 | Ρ. Ουνιόν |
| 2025-05-03 | Ρ. Ουνιόν | 1 - 0 | Ταραζόνα |
| 2025-04-27 | Ταραγόνα | 4 - 1 | Ρ. Ουνιόν |
| 2025-04-20 | Ρ. Ουνιόν | 1 - 3 | Μπαρτσελόνα Β |
| 2025-04-13 | Ρ. Ουνιόν | 3 - 0 | Λούγκο |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Βαθμολογία Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ρ. Ουνιόν | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Λούγκο | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Λογκρόνς | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Cacereno | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Μέριδα | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Ποντεβέντρα | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Πονφεραντίνα | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Αρένας Κλαμπ | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Αθλ. Μπιλμπάο Β | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Φερόλ | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Ζαμόρα | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Μπαρακάλντο | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Λεονέσα | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Εξτρεμαδούρα | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Λα Κορούνια Β | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Μιράντες | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Real Aviles | 1 | -1 | 0 |
| 15 | UD Ourense | 1 | -1 | 0 |
| 19 | Ουνιονίστας | 1 | -2 | 0 |
| 20 | Coria | 1 | -3 | 0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ουνιονίστας | |
| Ρ. Ουνιόν | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Ουνιονίστας | Ρ. Ουνιόν |
|---|---|---|---|
| 1 | Ρ. Ουνιόν | - | |
| 2 | Λούγκο | 1 - 3 | |
| 3 | Λογκρόνς | ||
| 4 | Cacereno | ||
| 4 | Μέριδα | ||
| 4 | Ποντεβέντρα | ||
| 4 | Πονφεραντίνα | ||
| 8 | Αρένας Κλαμπ | ||
| 8 | Αθλ. Μπιλμπάο Β | ||
| 8 | Φερόλ | ||
| 8 | Ζαμόρα | ||
| 12 | Μπαρακάλντο | ||
| 12 | Λεονέσα | ||
| 14 | Εξτρεμαδούρα | ||
| 15 | Λα Κορούνια Β | ||
| 15 | Μιράντες | ||
| 15 | Real Aviles | ||
| 15 | UD Ourense | ||
| 19 | Ουνιονίστας | - | |
| 20 | Coria |
Στατιστικά ομάδας
| Ουνιονίστας | Ρ. Ουνιόν | |
| Νίκες | 0 | 1 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 1 | 0 |
| Γκολ υπέρ | 1 | 4 |
| Γκολ κατά | 3 | 1 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.00 | 4.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 3.00 | 1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 100% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 100% | 100% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 100% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 100% | 100% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 0 | 0 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 1 | 0 |
| Γκολ υπέρ | 1 | 0 |
| Γκολ κατά | 3 | 0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.00 | 0.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 3.00 | 0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 100% | 0% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 100% | 0% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 0% |
| Πάνω 2.5 | 100% | 0% |
| Πάνω 3.5 | 100% | 0% |
Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
| Αγώνες (10) | |
| Εντός έδρας νίκες | 40% |
| Ισοπαλίες | 30% |
| Εκτός έδρας νίκες | 30% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 3% |
| Γκολ (20) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.00 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.10 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 0.90 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 70% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 70% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 50% |
| Πάνω 1.5 | 50% |
| Πάνω 2.5 | 30% |
| Πάνω 3.5 | 20% |
Ουνιονίστας επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-13 | Real Aviles | - | Ουνιονίστας |
| 2026-09-20 | Ουνιονίστας | - | UD Ourense |
| 2026-09-27 | Μιράντες | - | Ουνιονίστας |
| 2026-10-04 | Ουνιονίστας | - | Λεονέσα |
| 2026-10-11 | Cacereno | - | Ουνιονίστας |
| 2026-10-18 | Φερόλ | - | Ουνιονίστας |
Ρ. Ουνιόν επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-13 | Φερόλ | - | Ρ. Ουνιόν |
| 2026-09-20 | Ρ. Ουνιόν | - | Μιράντες |
| 2026-09-27 | Λα Κορούνια Β | - | Ρ. Ουνιόν |
| 2026-10-04 | Ρ. Ουνιόν | - | UD Ourense |
| 2026-10-11 | Αθλ. Μπιλμπάο Β | - | Ρ. Ουνιόν |
| 2026-10-18 | Εξτρεμαδούρα | - | Ρ. Ουνιόν |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.10 | 3.40 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.29 | 1.67 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.36 | 3.00 | |
| 2.5 | 2.15 | 1.67 | |
| 3.5 | 3.75 | 1.25 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.91 | 1.80 |