Λίγκα 1 - Ρουμανία

Κυριακή, 09.11.2025
12:30
Unirea Slobozia

Unirea Slobozia

Κλούζ

Κλούζ

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Slobozia
Εκτός έδρας: Cluj-Napoca
Απόσταση: 381.6 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 12:30 (14:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες

2025-07-13 Κλούζ 2 - 1 Unirea Slobozia
2024-12-15 Unirea Slobozia 1 - 1 Κλούζ
2024-08-11 Κλούζ 3 - 0 Unirea Slobozia

Unirea Slobozia τελευταίοι 12 αγώνες

2025-11-01 Unirea Slobozia 0 - 1 Άρτζες
2025-10-27 Ραπίντ Βουκ. 4 - 1 Unirea Slobozia
2025-10-18 Ουνιβ. Κραϊόβα 3 - 1 Unirea Slobozia
2025-10-03 Unirea Slobozia 0 - 1 Ντιναμό Βουκ.
2025-09-28 Φαρούλ Κονστάντα 1 - 1 Unirea Slobozia
2025-09-21 Unirea Slobozia 1 - 0 Πετρολούλ Πλοϊέστι
2025-09-15 Χερμανστάντ 0 - 2 Unirea Slobozia
2025-08-30 Unirea Slobozia 0 - 1 Ουνιβ. Κλουζ
2025-08-22 ΟυΤΑ Αράντ 1 - 1 Unirea Slobozia
2025-08-15 Unirea Slobozia 2 - 1 Metaloglobus
2025-08-10 ΦΚ ΦΚΣΒ 0 - 1 Unirea Slobozia
2025-08-04 Unirea Slobozia 0 - 0 Οτελούλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 6 3 2
33% 25% 42% 50% 25% 17%

Κλούζ τελευταίοι 12 αγώνες

2025-10-31 Ντιναμό Βουκ. 2 - 1 Κλούζ
2025-10-25 Κλούζ 0 - 2 Φαρούλ Κονστάντα
2025-10-20 Πετρολούλ Πλοϊέστι 1 - 0 Κλούζ
2025-10-16 Csikszereda 2 - 2 Κλούζ
2025-10-05 Κλούζ 2 - 1 Χερμανστάντ
2025-09-29 Ουνιβ. Κλουζ 2 - 2 Κλούζ
2025-09-21 Κλούζ 1 - 1 ΟυΤΑ Αράντ
2025-09-13 Metaloglobus 1 - 1 Κλούζ
2025-08-31 Κλούζ 2 - 2 ΦΚ ΦΚΣΒ
2025-08-28 Κλούζ 1 - 0 Χάκεν
2025-08-24 Οτελούλ 4 - 1 Κλούζ
2025-08-21 Χάκεν 7 - 2 Κλούζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 10 7 5
17% 42% 42% 83% 58% 42%

Βαθμολογία Λίγκα 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ραπίντ Βουκ. 16 10 5 1 29 12 +17 35
2 Μποτοσάνι 16 9 5 2 28 13 +15 32
3 Ντιναμό Βουκ. 16 8 6 2 26 15 +11 30
4 Ουνιβ. Κραϊόβα 15 8 5 2 26 16 +10 29
5 Άρτζες 16 8 3 5 20 17 +3 27
6 Φαρούλ Κονστάντα 16 7 4 5 21 17 +4 25
7 Οτελούλ 16 6 5 5 23 14 +9 23
8 Ουνιβ. Κλουζ 16 5 5 6 19 19 0 20
9 ΦΚ ΦΚΣΒ 15 5 4 6 21 20 +1 19
10 ΟυΤΑ Αράντ 15 4 7 4 18 24 -6 19
11 Unirea Slobozia 15 5 3 7 17 20 -3 18
12 Πετρολούλ Πλοϊέστι 16 3 6 7 10 15 -5 15
13 Κλούζ 15 2 7 6 20 28 -8 13
14 Csikszereda 16 2 7 7 17 33 -16 13
15 Χερμανστάντ 15 2 4 9 11 23 -12 10
16 Metaloglobus 16 1 4 11 13 33 -20 7

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Unirea Slobozia                
Κλούζ                
Εντός έδρας                
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Unirea Slobozia Κλούζ
1 Ραπίντ Βουκ.   1 - 1
2 Μποτοσάνι    
3 Ντιναμό Βουκ. 0 - 1 2 - 1
4 Ουνιβ. Κραϊόβα    
5 Άρτζες 0 - 1  
6 Φαρούλ Κονστάντα    
7 Οτελούλ 0 - 0 4 - 1
8 Ουνιβ. Κλουζ 0 - 1 2 - 2
9 ΦΚ ΦΚΣΒ    
10 ΟυΤΑ Αράντ    
11 Unirea Slobozia -  
12 Πετρολούλ Πλοϊέστι 1 - 0 1 - 0
13 Κλούζ   -
14 Csikszereda 6 - 1 2 - 2
15 Χερμανστάντ    
16 Metaloglobus 2 - 1 1 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Unirea Slobozia Κλούζ
Θέση 11 13
Βαθμοί 18 13
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 14
Βαθμοί 10 4

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Unirea Slobozia Κλούζ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
3    
7        
2   
7        
6       
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
1  
3    
0  
4     
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Unirea Slobozia Κλούζ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
17                  
20                     
20                     
28                             
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
5      
8         
13              

Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα 1

Αγώνες   (125)
Εντός έδρας νίκες 40%
Ισοπαλίες 32%
Εκτός έδρας νίκες 28%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (319)
Γκολ ανά αγώνα 2.55
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.41
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.14
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 76%
Πάνω 2.5 46%
Πάνω 3.5 27%

Unirea Slobozia επόμενοι 6 αγώνες

2025-11-21 Csikszereda - Unirea Slobozia
2025-11-30 Unirea Slobozia - Μποτοσάνι
2025-12-05 Οτελούλ - Unirea Slobozia
2025-12-15 Unirea Slobozia - ΦΚ ΦΚΣΒ
2025-12-20 Metaloglobus - Unirea Slobozia
2026-01-10 Unirea Slobozia - Οτελούλ

Κλούζ επόμενοι 6 αγώνες

2025-11-23 Κλούζ - Ραπίντ Βουκ.
2025-11-29 Άρτζες - Κλούζ
2025-12-04 Metaloglobus - Κλούζ
2025-12-07 Ουνιβ. Κραϊόβα - Κλούζ
2025-12-12 Κλούζ - Csikszereda
2025-12-19 Μποτοσάνι - Κλούζ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 5.75 3.90 1.57
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 2.30 1.25 1.14
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.73 2.08
bet365 3.5 2.75 1.40
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.83 1.83