1η Κατηγορία - Αλγερία

Σάββατο, 29.08.2026
17:00
Κεντσελά

Κεντσελά

USM Αλζέρ

USM Αλζέρ

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Khenchela
Εκτός έδρας: Αλγερίο
Απόσταση: 396.9 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:00 (17:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες

2026-05-25 Κεντσελά 2 - 1 USM Αλζέρ
2025-09-13 USM Αλζέρ 1 - 1 Κεντσελά
2025-06-11 Κεντσελά 1 - 0 USM Αλζέρ
2025-02-05 USM Αλζέρ 3 - 0 Κεντσελά
2024-02-16 Κεντσελά 1 - 0 USM Αλζέρ
2023-10-14 USM Αλζέρ 3 - 0 Κεντσελά
2023-04-12 USM Αλζέρ 2 - 0 Κεντσελά
2022-09-02 Κεντσελά 0 - 1 USM Αλζέρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 1 4 5 3 0
38% 12% 50% 62% 38% 0%

Κεντσελά τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-05 Κεντσελά 1 - 0 MB Rouissat
2026-05-25 Κεντσελά 2 - 1 USM Αλζέρ
2026-05-19 Κονσταντίν 2 - 2 Κεντσελά
2026-05-08 Κεντσελά 2 - 1 Ελ Μπαγιάντ
2026-05-04 Μπελούιζνταντ 3 - 1 Κεντσελά
2026-04-17 Σάουρα 3 - 0 Κεντσελά
2026-04-10 ES Mostaganem 0 - 3 Κεντσελά
2026-04-05 Κεντσελά 1 - 0 Παραντού
2026-03-17 Αλτζέρ 2 - 1 Κεντσελά
2026-03-13 Κεντσελά 2 - 1 Καμπίγιε
2026-03-06 Οράν 2 - 1 Κεντσελά
2026-02-28 Κεντσελά 0 - 1 Olympique Akbou
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 9 9 2
50% 8% 42% 75% 75% 17%

USM Αλζέρ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-06 Οράν 2 - 2 USM Αλζέρ
2026-06-04 Μπεν Ακνούν 2 - 2 USM Αλζέρ
2026-06-02 USM Αλζέρ 1 - 1 Μπελούιζνταντ
2026-05-30 MB Rouissat 1 - 0 USM Αλζέρ
2026-05-25 Κεντσελά 2 - 1 USM Αλζέρ
2026-05-22 USM Αλζέρ 4 - 2 Παραντού
2026-05-19 USM Αλζέρ 1 - 0 Olympique Akbou
2026-05-16 Ζάμαλεκ 1 - 0 USM Αλζέρ
2026-05-12 USM Αλζέρ 1 - 1 ES Mostaganem
2026-05-09 USM Αλζέρ 1 - 0 Ζάμαλεκ
2026-04-30 USM Αλζέρ 2 - 1 Μπελούιζνταντ
2026-04-24 CA Batna 1 - 1 USM Αλζέρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 8 5 3
33% 42% 25% 67% 42% 25%

Βαθμολογία 1η Κατηγορία

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αλτζέρ 30 20 5 5 41 18 +23 65
2 Σάουρα 30 16 7 7 40 26 +14 55
3 Μπελούιζνταντ 30 14 11 5 47 24 +23 53
4 Οράν 30 14 7 9 36 31 +5 49
5 Καμπίγιε 30 11 12 7 40 31 +9 45
6 Olympique Akbou 30 12 9 9 34 31 +3 45
7 Κεντσελά 30 12 8 10 37 37 0 44
8 Κονσταντίν 30 11 10 9 35 30 +5 43
9 Μπεν Ακνούν 30 11 10 9 41 39 +2 43
10 USM Αλζέρ 30 8 15 7 34 29 +5 39
11 Ες Σετίφ 30 10 9 11 33 36 -3 39
12 MB Rouissat 30 9 9 12 30 35 -5 36
13 Κλεφ 30 9 7 14 26 31 -5 34
14 Παραντού 30 7 3 20 35 54 -19 24
15 ES Mostaganem 30 4 7 19 18 52 -34 19
16 Ελ Μπαγιάντ 30 2 11 17 17 40 -23 17

Θέση στο πρωτάθλημα

  Κεντσελά USM Αλζέρ
Θέση 7 10
Βαθμοί 44 39
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 8 7
Βαθμοί 29 16

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Κεντσελά USM Αλζέρ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
12             
8         
10           
8         
15                
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
8         
5      
2   
3    
7        
5      

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Κεντσελά USM Αλζέρ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
37                                      
37                                      
34                                   
29                              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
19                    
10           
16                 
17                  

Συνολικές στατιστικές για το 1η Κατηγορία

Αγώνες   (240)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 21%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (544)
Γκολ ανά αγώνα 2.27
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.35
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.91
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 61%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 49%
Πάνω 1.5 65%
Πάνω 2.5 39%
Πάνω 3.5 19%

Κεντσελά επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-12 Κεντσελά - Μπεν Ακνούν
2026-09-19 Μπελούιζνταντ - Κεντσελά
2026-09-22 Σάουρα - Κεντσελά
2026-09-26 Κεντσελά - Κονσταντίν
2026-10-03 Οράν - Κεντσελά
2026-10-10 Κεντσελά - Καμπίγιε

USM Αλζέρ επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-05 USM Αλζέρ - JS El Biar
2026-09-12 Olympique Akbou - USM Αλζέρ
2026-09-19 MB Rouissat - USM Αλζέρ
2026-09-26 USM Αλζέρ - Σάουρα
2026-10-03 Μπεν Ακνούν - USM Αλζέρ
2026-10-10 USM Αλζέρ - Μπελούιζνταντ

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα