Τσεχία

Σάββατο, 15.01.2022
09:30
Βάρνσντορφ

Βάρνσντορφ

Μλάντα Μπόλεσλαβ

Μλάντα Μπόλεσλαβ

1 - 3
(1 - 2,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Varnsdorf
Εκτός έδρας: Μλάντα Μπολέσλαβ
Απόσταση: 59.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Mestsky stadion Kotline
Χωρητικότητα: 5 000 (900)
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 09:30 (10:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 5 απευθείας αγώνες

2021-07-14 Μλάντα Μπόλεσλαβ 6 - 1 Βάρνσντορφ
2020-08-16 Μλάντα Μπόλεσλαβ 3 - 0 Βάρνσντορφ
2020-01-18 Μλάντα Μπόλεσλαβ 3 - 1 Βάρνσντορφ
2017-01-22 Βάρνσντορφ 0 - 3 Μλάντα Μπόλεσλαβ
2016-01-10 Μλάντα Μπόλεσλαβ 1 - 0 Βάρνσντορφ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 0 5 4 4 2
0% 0% 100% 80% 80% 40%

Βάρνσντορφ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-08 Τέπλιτσε 2 - 0 Βάρνσντορφ
2021-11-28 Βικτόρια Ζίζκοφ 0 - 2 Βάρνσντορφ
2021-11-24 Βάρνσντορφ 0 - 3 Οπάβα
2021-11-21 Βάρνσντορφ 3 - 1 Πρόστεγιοφ
2021-11-14 Artis Brno 1 - 0 Βάρνσντορφ
2021-11-11 Γιάμπλονετς 4 - 0 Βάρνσντορφ
2021-11-07 Ταμπόρσκο 2 - 2 Βάρνσντορφ
2021-10-17 Βάρνσντορφ 1 - 3 Ντούκλα Πράγας
2021-10-06 Βάρνσντορφ 2 - 2 Μπρνο
2021-10-02 Χρούντιμ 0 - 0 Βάρνσντορφ
2021-09-26 Βάρνσντορφ 5 - 1 Τρίνεκ
2021-09-17 Ούστι Ναντ Λάμπεμ 2 - 0 Βάρνσντορφ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 10 7 6
25% 25% 50% 83% 58% 50%

Μλάντα Μπόλεσλαβ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-12 Μλάντα Μπόλεσλαβ 4 - 1 Τέπλιτσε
2022-01-08 Μλάντα Μπόλεσλαβ 7 - 0 Ταμπόρσκο
2021-12-19 Τέπλιτσε 0 - 1 Μλάντα Μπόλεσλαβ
2021-12-12 Σλάβια Πράγας 2 - 0 Μλάντα Μπόλεσλαβ
2021-12-05 Μλάντα Μπόλεσλαβ 2 - 3 Παρντούμπιτσε
2021-11-28 Γιάμπλονετς 0 - 1 Μλάντα Μπόλεσλαβ
2021-11-20 Μλάντα Μπόλεσλαβ 1 - 0 Ζλιν
2021-11-06 Τσέσκε Μπουντ. 2 - 1 Μλάντα Μπόλεσλαβ
2021-10-31 Μλάντα Μπόλεσλαβ 3 - 2 Χράντεκ Κράλοβε
2021-10-27 Μλάντα Μπόλεσλαβ 2 - 0 Βικτόρια Πλζεν
2021-10-24 Σπάρτα Πράγας 1 - 0 Μλάντα Μπόλεσλαβ
2021-10-16 Μλάντα Μπόλεσλαβ 4 - 1 Μποέμιανς 1905
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 0 4 8 6 5
67% 0% 33% 67% 50% 42%

Βάρνσντορφ επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-22 Ταμπόρσκο - Βάρνσντορφ
2022-02-02 Βίσεχραντ - Βάρνσντορφ
2022-02-16 Μποέμιανς 1905 - Βάρνσντορφ
2022-03-06 Σπάρτα Πράγας Β - Βάρνσντορφ
2022-03-09 Σπάρτα Πράγας Β - Βάρνσντορφ
2022-03-13 Βάρνσντορφ - Πρίμπραμ

Μλάντα Μπόλεσλαβ επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-19 Μλάντα Μπόλεσλαβ - Βισότσινα Γιλάβα
2022-01-22 Βικτόρια Πλζεν - Μλάντα Μπόλεσλαβ
2022-01-25 Μλάντα Μπόλεσλαβ - Ντούκλα Πράγας
2022-02-06 Μλάντα Μπόλεσλαβ - Οστράβα
2022-02-13 Σίγμα Όλομουτς - Μλάντα Μπόλεσλαβ
2022-02-16 Γιάμπλονετς - Μλάντα Μπόλεσλαβ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 7.00 5.00 1.30
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 3.00 1.12 1.06
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 2.5 1.30 3.25
bet365 3.5 1.83 1.88
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.47 2.50