Σέριε C - Γκρουπ Β - Ιταλία

Τετάρτη, 07.10.2020
19:45
Βίρτους Βερόνα

Βίρτους Βερόνα

Λενάγκο Σαλούς

Λενάγκο Σαλούς

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Βερόνα
Εκτός έδρας: Legnago
Απόσταση: 35.9 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:45 (20:45 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Βίρτους Βερόνα τελευταίοι 12 αγώνες

2020-10-04 Ιμολέζε 1 - 1 Βίρτους Βερόνα
2020-09-27 Βίρτους Βερόνα 1 - 1 Τσεζένα
2020-09-09 Τσιταντέλα 1 - 0 Βίρτους Βερόνα
2020-02-22 Βίρτους Βερόνα 0 - 0 Ρίμινι
2020-02-16 Βιτσέντζα 0 - 0 Βίρτους Βερόνα
2020-02-09 Βίρτους Βερόνα 0 - 0 Ιμολέζε
2020-02-02 Τριεστίνα 0 - 0 Βίρτους Βερόνα
2020-01-29 Βίρτους Βερόνα 0 - 1 Γκούμπιο
2020-01-26 Βίρτους Βερόνα 1 - 2 Union Brescia
2020-01-22 Πάντοβα 3 - 2 Βίρτους Βερόνα
2020-01-18 Τσεζένα 3 - 3 Βίρτους Βερόνα
2019-12-15 Φάνο 0 - 1 Βίρτους Βερόνα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 7 4 5 3 2
8% 58% 33% 42% 25% 17%

Λενάγκο Σαλούς τελευταίοι 3 αγώνες

2020-10-04 Λενάγκο Σαλούς 1 - 0 Ραβέννα
2020-09-26 Βις Πεζάρο 2 - 2 Λενάγκο Σαλούς
2020-09-19 Βιτσέντζα 4 - 3 Λενάγκο Σαλούς

Βαθμολογία Σέριε C - Γκρουπ Β

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σουντιρόλ 2 2 0 0 6 0 +6 6
2 Μόντενα 2 2 0 0 5 1 +4 6
3 Κάρπι 2 2 0 0 4 1 +3 6
3 Ματελίκα 2 2 0 0 4 1 +3 6
5 Λενάγκο Σαλούς 2 1 1 0 3 2 +1 4
5 Περούτζια 2 1 1 0 3 2 +1 4
7 Ιμολέζε 2 1 1 0 2 1 +1 4
8 Τριεστίνα 2 1 0 1 2 1 +1 3
9 Μάντοβα 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Union Brescia 2 1 0 1 3 4 -1 3
11 Φάνο 2 0 2 0 3 3 0 2
12 Βίρτους Βερόνα 2 0 2 0 2 2 0 2
13 Πάντοβα 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 Βις Πεζάρο 2 0 1 1 3 5 -2 1
15 Τσεζένα 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 Αρέτζο 2 0 0 2 1 3 -2 0
17 Γκούμπιο 2 0 0 2 1 4 -3 0
18 Ραβέννα 2 0 0 2 0 4 -4 0
18 Φερμάνα 2 0 0 2 0 4 -4 0
20 Σαμπενεντέτεσε 2 1 0 1 2 3 -1 -1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Βίρτους Βερόνα   
Λενάγκο Σαλούς   
Εντός έδρας   
Εκτός έδρας   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Βίρτους Βερόνα Λενάγκο Σαλούς
1 Σουντιρόλ    
2 Μόντενα    
3 Κάρπι    
3 Ματελίκα    
5 Λενάγκο Σαλούς   -
5 Περούτζια    
7 Ιμολέζε    
8 Τριεστίνα    
9 Μάντοβα    
10 Union Brescia    
11 Φάνο    
12 Βίρτους Βερόνα -  
13 Πάντοβα    
14 Βις Πεζάρο   2 - 2
15 Τσεζένα 1 - 1  
16 Αρέτζο    
17 Γκούμπιο    
18 Ραβέννα    
18 Φερμάνα    
20 Σαμπενεντέτεσε    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Βίρτους Βερόνα Λενάγκο Σαλούς
Θέση 12 5
Βαθμοί 2 4
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 10 9
Βαθμοί 1 1

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Βίρτους Βερόνα Λενάγκο Σαλούς
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
2   
0  
1  
1  
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
1  
0  
0  
1  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Βίρτους Βερόνα Λενάγκο Σαλούς
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
2   
3    
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
1   
1   
2   
2   

Συνολικές στατιστικές για το Σέριε C - Γκρουπ Β

Αγώνες   (20)
Εντός έδρας νίκες 35%
Ισοπαλίες 25%
Εκτός έδρας νίκες 40%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (48)
Γκολ ανά αγώνα 2.40
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.20
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.20
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 65%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 85%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50%
Πάνω 1.5 75%
Πάνω 2.5 45%
Πάνω 3.5 20%

Βίρτους Βερόνα επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-11 Αρέτζο - Βίρτους Βερόνα
2020-10-17 Βίρτους Βερόνα - Βις Πεζάρο
2020-10-21 Ραβέννα - Βίρτους Βερόνα
2020-10-25 Τριεστίνα - Βίρτους Βερόνα
2020-11-01 Βίρτους Βερόνα - Ματελίκα
2020-11-08 Πάντοβα - Βίρτους Βερόνα

Λενάγκο Σαλούς επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-11 Λενάγκο Σαλούς - Τριεστίνα
2020-10-18 Πάντοβα - Λενάγκο Σαλούς
2020-10-21 Λενάγκο Σαλούς - Περούτζια
2020-10-25 Γκούμπιο - Λενάγκο Σαλούς
2020-11-01 Λενάγκο Σαλούς - Union Brescia
2020-11-07 Κάρπι - Λενάγκο Σαλούς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.30 2.90 2.90
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.36 1.53
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.40 2.75
bet365 2.5 2.30 1.60
bet365 3.5 4.33 1.20
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.00 1.72