Τζε 1 Λιγκ - Ιαπωνία

Σάββατο, 02.04.2022
08:00
Βίσσελ Κόμπε

Βίσσελ Κόμπε

Κυότο

Κυότο

1 - 3
(0 - 0,  1 - 3)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Κόμπε
Εκτός έδρας: Κιότο
Απόσταση: 63.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Kobe
Χωρητικότητα: 30 132
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 08:00 (16:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2013-11-03 Βίσσελ Κόμπε 0 - 0 Κυότο
2013-03-20 Κυότο 4 - 1 Βίσσελ Κόμπε
2010-09-11 Κυότο 3 - 0 Βίσσελ Κόμπε
2010-03-06 Βίσσελ Κόμπε 2 - 0 Κυότο
2009-10-03 Βίσσελ Κόμπε 1 - 1 Κυότο
2009-05-20 Κυότο 0 - 1 Βίσσελ Κόμπε
2009-03-07 Κυότο 1 - 0 Βίσσελ Κόμπε
2008-10-04 Βίσσελ Κόμπε 4 - 1 Κυότο
2008-06-08 Βίσσελ Κόμπε 1 - 1 Κυότο
2008-05-25 Κυότο 0 - 1 Βίσσελ Κόμπε
2008-04-12 Κυότο 2 - 1 Βίσσελ Κόμπε
2003-11-22 Κυότο 0 - 2 Βίσσελ Κόμπε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 8 4 2
42% 25% 33% 67% 33% 17%

Βίσσελ Κόμπε τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-19 Σιμίζου 0 - 0 Βίσσελ Κόμπε
2022-03-15 Βίσσελ Κόμπε 3 - 3 Μέλμπουρν Βίκτορι
2022-03-11 Βίσσελ Κόμπε 0 - 2 Κασίμα
2022-03-06 Χιροσίμα 1 - 1 Βίσσελ Κόμπε
2022-03-02 Γιοκοχάμα Μάρινος 2 - 0 Βίσσελ Κόμπε
2022-02-26 Βίσσελ Κόμπε 0 - 0 Φουκουόκα
2022-02-23 Ουράβα 2 - 2 Βίσσελ Κόμπε
2022-02-19 Ναγκόγια 2 - 0 Βίσσελ Κόμπε
2021-12-04 Σάγκαν Τόσου 0 - 2 Βίσσελ Κόμπε
2021-11-27 Βίσσελ Κόμπε 0 - 2 Γιοκοχάμα Μάρινος
2021-11-20 Γιοκοχάμα 0 - 2 Βίσσελ Κόμπε
2021-11-06 Βίσσελ Κόμπε 1 - 0 Τοκουσίμα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 9 2 2
25% 42% 33% 75% 17% 17%

Κυότο τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-19 Κυότο 0 - 1 Τόκυο
2022-03-12 Σονάν 1 - 1 Κυότο
2022-03-05 Κυότο 1 - 4 Γιούμπιλο Ιβάτα
2022-03-02 Κυότο 2 - 1 Σάγκαν Τόσου
2022-02-26 Σερέζο Οσάκα 1 - 1 Κυότο
2022-02-23 Κυότο 1 - 1 Κασίβα
2022-02-19 Κυότο 1 - 0 Ουράβα
2021-12-05 Κυότο 0 - 0 Καναζάβα
2021-11-28 Σίμπα JEF Γιουν. 0 - 0 Κυότο
2021-11-20 Οκαϊάμα 0 - 0 Κυότο
2021-11-14 Κυότο 3 - 1 Μπλάουμπιτζ
2021-11-07 Γιούμπιλο Ιβάτα 1 - 0 Κυότο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 6 3 2
25% 50% 25% 50% 25% 17%

Βαθμολογία Τζε 1 Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Καβασάκι 7 5 1 1 12 7 +5 16
2 Γιοκοχάμα Μάρινος 7 3 3 1 12 8 +4 12
3 Κασίμα 5 4 0 1 8 4 +4 12
4 Κασίβα 5 3 1 1 7 3 +4 10
5 Τόκυο 4 3 0 1 4 2 +2 9
6 Σάγκαν Τόσου 6 1 5 0 3 2 +1 8
7 Ουράβα 7 2 1 4 9 8 +1 7
8 Φουκουόκα 6 1 4 1 4 4 0 7
9 Σερέζο Οσάκα 5 1 3 1 8 7 +1 6
10 Ναγκόγια 4 1 2 1 4 3 +1 5
11 Σαπόρο 5 0 5 0 5 5 0 5
12 Γιούμπιλο Ιβάτα 5 1 2 2 8 9 -1 5
13 Γκάμπα Οσάκα 5 1 2 2 7 9 -2 5
14 Κυότο 5 1 2 2 4 7 -3 5
14 Σιμίζου 5 1 2 2 4 7 -3 5
16 Βίσσελ Κόμπε 7 0 4 3 3 9 -6 4
17 Χιροσίμα 5 0 3 2 3 6 -3 3
18 Σονάν 5 0 2 3 3 8 -5 2

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Βίσσελ Κόμπε        
Κυότο      
Εντός έδρας        
Εκτός έδρας      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Βίσσελ Κόμπε Κυότο
1 Καβασάκι    
2 Γιοκοχάμα Μάρινος    
3 Κασίμα 0 - 2  
4 Κασίβα    
5 Τόκυο    
6 Σάγκαν Τόσου    
7 Ουράβα    
8 Φουκουόκα 0 - 0  
9 Σερέζο Οσάκα   1 - 1
10 Ναγκόγια    
11 Σαπόρο    
12 Γιούμπιλο Ιβάτα    
13 Γκάμπα Οσάκα    
14 Κυότο   -
14 Σιμίζου    
16 Βίσσελ Κόμπε -  
17 Χιροσίμα    
18 Σονάν   1 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Βίσσελ Κόμπε Κυότο
Θέση 16 14
Βαθμοί 4 5
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 16 15
Βαθμοί 1 2

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Βίσσελ Κόμπε Κυότο
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
4     
3    
1  
2   
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
1  
1  
0  
2   
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Βίσσελ Κόμπε Κυότο
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
9          
4     
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
2   
2   
2   

Συνολικές στατιστικές για το Τζε 1 Λιγκ

Αγώνες   (49)
Εντός έδρας νίκες 33%
Ισοπαλίες 43%
Εκτός έδρας νίκες 24%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (108)
Γκολ ανά αγώνα 2.20
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.14
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.06
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 67%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 53%
Πάνω 1.5 69%
Πάνω 2.5 31%
Πάνω 3.5 22%

Βίσσελ Κόμπε επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-06 Τόκυο - Βίσσελ Κόμπε
2022-04-10 Βίσσελ Κόμπε - Σερέζο Οσάκα
2022-04-22 Βίσσελ Κόμπε - Τσιανγκράι Γιουν.
2022-04-25 Τσιανγκράι Γιουν. - Βίσσελ Κόμπε
2022-05-08 Γκάμπα Οσάκα - Βίσσελ Κόμπε
2022-05-14 Βίσσελ Κόμπε - Σάγκαν Τόσου

Κυότο επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-06 Κυότο - Γκάμπα Οσάκα
2022-04-10 Κυότο - Σάγκαν Τόσου
2022-04-13 Κυότο - Σαπόρο
2022-04-17 Κασίβα - Κυότο
2022-04-20 Σαπόρο - Κυότο
2022-04-23 Σάγκαν Τόσου - Κυότο

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.80 3.30 5.25
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.16 1.33 1.90
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.40 2.75
bet365 2.5 2.30 1.60
bet365 3.5 4.33 1.20
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.10 1.66