Λιγκ Τρόφι - Αγγλία

Τρίτη, 10.11.2020
19:00
Γουόλσολ

Γουόλσολ

Όξφορντ Γιουν.

Όξφορντ Γιουν.

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Walsall
Εκτός έδρας: Οξφόρδη
Απόσταση: 105.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Bescot Stadium
Χωρητικότητα: 11 300
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες

2019-11-30 Γουόλσολ 0 - 1 Όξφορντ Γιουν.
2019-04-06 Γουόλσολ 1 - 3 Όξφορντ Γιουν.
2018-09-22 Όξφορντ Γιουν. 1 - 2 Γουόλσολ
2018-01-13 Γουόλσολ 2 - 1 Όξφορντ Γιουν.
2017-09-23 Όξφορντ Γιουν. 1 - 2 Γουόλσολ
2017-04-08 Γουόλσολ 1 - 1 Όξφορντ Γιουν.
2016-12-31 Όξφορντ Γιουν. 0 - 0 Γουόλσολ
2001-01-11 Όξφορντ Γιουν. 2 - 1 Γουόλσολ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 3 6 5 1
38% 25% 38% 75% 62% 12%

Γουόλσολ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-07 Γουόλσολ 1 - 2 Μπρίστολ Ρόβερς
2020-11-03 Γουόλσολ 1 - 0 Κρόλεϊ
2020-10-31 Μάνσφιλντ 1 - 1 Γουόλσολ
2020-10-27 Γουόλσολ 0 - 2 Κέιμπριτζ
2020-10-24 Μπάροου 2 - 2 Γουόλσολ
2020-10-20 Μπράντφορντ 1 - 1 Γουόλσολ
2020-10-17 Γουόλσολ 0 - 0 Έξετερ
2020-10-13 Γουόλσολ 2 - 1 Λέιτον Όριεντ
2020-10-10 Γουόλσολ 1 - 1 Κόλτσεστερ
2020-10-03 Φόρεστ Γκριν 1 - 1 Γουόλσολ
2020-09-19 Χάροουγκέιτ 2 - 2 Γουόλσολ
2020-09-12 Γουόλσολ 1 - 0 Γκρίμσμπι Τάουν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 7 2 9 4 2
25% 58% 17% 75% 33% 17%

Όξφορντ Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-07 Όξφορντ Γιουν. 1 - 2 Πιτέρμπορο
2020-11-03 Όξφορντ Γιουν. 3 - 1 Ρότσντειλ
2020-10-31 Φλίτγουντ Τάουν 2 - 0 Όξφορντ Γιουν.
2020-10-27 Τσάρλτον 2 - 0 Όξφορντ Γιουν.
2020-10-20 Όξφορντ Γιουν. 3 - 2 Μίλτον Κ. Ντονς
2020-10-17 Πιτέρμπορο 2 - 0 Όξφορντ Γιουν.
2020-10-10 Τζίλιγχαμ 3 - 1 Όξφορντ Γιουν.
2020-10-06 Όξφορντ Γιουν. 1 - 1 Μπρίστολ Ρόβερς
2020-09-26 Άκρινγκτον 1 - 4 Όξφορντ Γιουν.
2020-09-19 Όξφορντ Γιουν. 0 - 2 Σάντερλαντ
2020-09-15 Όξφορντ Γιουν. 1 - 1 Γουότφορντ
2020-09-12 Λίνκολν 2 - 0 Όξφορντ Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 12 5 4
25% 17% 58% 100% 42% 33%

Βαθμολογία Λιγκ Του

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Νιουπόρτ 11 8 1 2 19 10 +9 25
2 Κέιμπριτζ 11 7 2 2 24 8 +16 23
3 Φόρεστ Γκριν 11 6 3 2 15 9 +6 21
4 Έξετερ 11 5 5 1 17 12 +5 20
5 Καρλάιλ 11 6 2 3 15 12 +3 20
6 Τσέλτεναμ 11 6 1 4 16 10 +6 19
7 Πορτ Βέιλ 10 6 1 3 12 7 +5 19
8 Κρόλεϊ 11 5 2 4 17 12 +5 17
9 Μόρκαμ 11 5 2 4 14 21 -7 17
10 Σάλφορντ 10 4 4 2 16 8 +8 16
11 Κόλτσεστερ 10 4 4 2 16 12 +4 16
12 Γουόλσολ 11 3 7 1 12 11 +1 16
13 Λέιτον Όριεντ 11 4 3 4 16 13 +3 15
14 Χάροουγκέιτ 11 4 3 4 13 10 +3 15
15 Μπράντφορντ 10 3 3 4 11 11 0 12
16 Γκρίμσμπι Τάουν 10 3 3 4 9 12 -3 12
17 Τρανμίρ 11 3 3 5 7 12 -5 12
18 Μπάροου 11 2 5 4 14 15 -1 11
19 Όλνταμ 11 3 2 6 15 21 -6 11
20 Μπόλτον 11 2 4 5 9 17 -8 10
21 Στίβενατζ 11 1 4 6 6 11 -5 7
22 Μάνσφιλντ 11 0 7 4 10 16 -6 7
23 Σκάνθορπ 8 1 1 6 4 17 -13 4
24 Σάουθεντ 11 0 2 9 5 25 -20 2

Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ρέντινγκ 11 7 1 3 17 12 +5 22
2 Γουότφορντ 11 6 3 2 14 9 +5 21
3 Νόριτς 11 6 3 2 13 8 +5 21
4 Μπόρνμουθ 11 5 5 1 15 9 +6 20
5 Μπρίστολ Σίτι 11 6 2 3 15 11 +4 20
6 Σουόνσι 11 5 4 2 13 7 +6 19
7 Μίντλεσμπρο 11 4 6 1 9 5 +4 18
8 Στόουκ 11 5 3 3 15 12 +3 18
9 Μίλγουολ 11 4 5 2 10 8 +2 17
10 Λούτον 11 5 2 4 9 11 -2 17
11 Μπρέντφορντ 11 4 4 3 17 12 +5 16
12 Μπλάκμπερν 11 4 2 5 21 14 +7 14
13 Χάντερσφιλντ 11 4 2 5 12 13 -1 14
14 Πρέστον 11 4 1 6 15 14 +1 13
15 Κάρντιφ 11 3 4 4 12 11 +1 13
16 Μπάρνσλεϊ 11 3 4 4 12 13 -1 13
17 Μπέρμιγχαμ 11 3 4 4 9 11 -2 13
18 Κουίνς Παρκ Ρ. 11 3 4 4 11 15 -4 13
19 Ρόδεραμ 11 3 3 5 10 12 -2 12
20 Νότινγκχαμ 11 3 3 5 9 12 -3 12
21 Κόβεντρι 11 2 2 7 12 23 -11 8
22 Γουίκομ 11 2 1 8 6 19 -13 7
23 Σέφιλντ Γουέν. 11 3 3 5 6 10 -4 6
24 Ντέρμπι 11 1 3 7 5 16 -11 6

Γουόλσολ επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-14 Γουόλσολ - Σάουθεντ
2020-11-21 Τσέλτεναμ - Γουόλσολ
2020-11-24 Νιουπόρτ - Γουόλσολ
2020-12-02 Γουόλσολ - Στίβενατζ
2020-12-05 Τρανμίρ - Γουόλσολ
2020-12-12 Γουόλσολ - Μπόλτον

Όξφορντ Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-14 Όξφορντ Γιουν. - Ντονκάστερ
2020-11-17 Όξφορντ Γιουν. - Κρου
2020-11-21 Γουίγκαν - Όξφορντ Γιουν.
2020-11-24 Πόρτσμουθ - Όξφορντ Γιουν.
2020-11-28 Όξφορντ Γιουν. - Σουίντον
2020-12-01 Όξφορντ Γιουν. - Ίπσουιτς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.90 3.40 2.10
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.61 1.28 1.36
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.25 3.75
bet365 2.5 1.80 2.00
bet365 3.5 3.00 1.36
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.66 2.10