Λίγα Νασιονάλ - Γουατεμάλα

Κυριακή, 03.04.2022
03:00
Ξελάγιου

Ξελάγιου

Κόμπαν Ιμπέριαλ

Κόμπαν Ιμπέριαλ

2 - 2
(2 - 0,  0 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Quetzaltenango
Εκτός έδρας: Coban
Απόσταση: 140.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Mario Camposeco
Χωρητικότητα: 11 000
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 03:00 (20:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2022-02-02 Κόμπαν Ιμπέριαλ 3 - 1 Ξελάγιου
2021-10-02 Κόμπαν Ιμπέριαλ 1 - 1 Ξελάγιου
2021-08-01 Ξελάγιου 3 - 0 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2021-04-21 Κόμπαν Ιμπέριαλ 0 - 0 Ξελάγιου
2020-11-21 Ξελάγιου 0 - 0 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2020-03-08 Ξελάγιου 1 - 0 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2019-11-10 Ξελάγιου 1 - 2 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2019-09-01 Κόμπαν Ιμπέριαλ 0 - 0 Ξελάγιου
2019-03-31 Ξελάγιου 2 - 0 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2019-01-31 Κόμπαν Ιμπέριαλ 2 - 1 Ξελάγιου
2018-10-07 Ξελάγιου 1 - 1 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2018-08-04 Κόμπαν Ιμπέριαλ 1 - 2 Ξελάγιου
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 8 5 1
33% 42% 25% 67% 42% 8%

Ξελάγιου τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-27 Νουέβα Κονσεπσιόν 1 - 0 Ξελάγιου
2022-03-20 Αντίγκουα 6 - 0 Ξελάγιου
2022-03-13 Ξελάγιου 1 - 2 Μαλακατέκο
2022-03-02 Σολολά 1 - 0 Ξελάγιου
2022-02-27 Ξελάγιου 1 - 0 Γκουαστατόγια
2022-02-20 Σάντα Λουτσία 1 - 1 Ξελάγιου
2022-02-13 Ξελάγιου 1 - 0 Ατσουάπα
2022-02-09 Μιουνισιπάλ 2 - 2 Ξελάγιου
2022-02-06 Ξελάγιου 1 - 0 Ιθτάπα
2022-02-02 Κόμπαν Ιμπέριαλ 3 - 1 Ξελάγιου
2022-01-30 Ξελάγιου 2 - 1 Νουέβα Κονσεπσιόν
2022-01-23 Ξελάγιου 0 - 0 Αντίγκουα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 6 5 3
33% 25% 42% 50% 42% 25%

Κόμπαν Ιμπέριαλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-26 Κόμπαν Ιμπέριαλ 1 - 1 Μαλακατέκο
2022-03-20 Κομιουνικασιόν 1 - 4 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-03-12 Κόμπαν Ιμπέριαλ 2 - 1 Σολολά
2022-03-05 Κόμπαν Ιμπέριαλ 0 - 0 Γκουαστατόγια
2022-03-02 Σάντα Λουτσία 2 - 1 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-02-27 Κόμπαν Ιμπέριαλ 0 - 1 Ατσουάπα
2022-02-19 Μιουνισιπάλ 3 - 2 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-02-13 Κόμπαν Ιμπέριαλ 2 - 0 Ιθτάπα
2022-02-10 Αντίγκουα 0 - 1 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-02-05 Νουέβα Κονσεπσιόν 1 - 2 Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-02-02 Κόμπαν Ιμπέριαλ 3 - 1 Ξελάγιου
2022-01-30 Μαλακατέκο 0 - 0 Κόμπαν Ιμπέριαλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 8 6 3
50% 25% 25% 67% 50% 25%

Βαθμολογία Λίγα Νασιονάλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μαλακατέκο 14 8 3 3 19 13 +6 27
2 Κόμπαν Ιμπέριαλ 14 7 4 3 20 11 +9 25
3 Αντίγκουα 14 7 2 5 24 15 +9 23
4 Μιουνισιπάλ 13 7 2 4 21 13 +8 23
5 Γκουαστατόγια 14 6 4 4 19 13 +6 22
6 Κομιουνικασιόν 12 6 3 3 25 17 +8 21
7 Ατσουάπα 14 6 2 6 11 13 -2 20
8 Σάντα Λουτσία 13 5 2 6 18 18 0 17
9 Ξελάγιου 13 4 3 6 10 19 -9 15
10 Ιθτάπα 13 3 4 6 16 21 -5 13
11 Νουέβα Κονσεπσιόν 15 3 2 10 12 33 -21 11
12 Σολολά 13 2 3 8 9 18 -9 9

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ξελάγιου              
Κόμπαν Ιμπέριαλ               
Εντός έδρας              
Εκτός έδρας               

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ξελάγιου Κόμπαν Ιμπέριαλ
1 Μαλακατέκο 1 - 2 0 - 0
2 Κόμπαν Ιμπέριαλ   -
3 Αντίγκουα 0 - 0 0 - 1
4 Μιουνισιπάλ   3 - 2
5 Γκουαστατόγια 1 - 0  
6 Κομιουνικασιόν   1 - 4
7 Ατσουάπα 1 - 0  
8 Σάντα Λουτσία   2 - 1
9 Ξελάγιου -  
10 Ιθτάπα 1 - 0  
11 Νουέβα Κονσεπσιόν 2 - 1 1 - 2
12 Σολολά   0 - 0

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ξελάγιου Κόμπαν Ιμπέριαλ
Θέση 9 2
Βαθμοί 15 25
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 2
Βαθμοί 13 11

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ξελάγιου Κόμπαν Ιμπέριαλ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
3    
6       
7        
4     
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
1  
1  
3    
2   
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ξελάγιου Κόμπαν Ιμπέριαλ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
19                    
20                     
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
6       
3    
10           
7        

Συνολικές στατιστικές για το Λίγα Νασιονάλ

Αγώνες   (81)
Εντός έδρας νίκες 54%
Ισοπαλίες 21%
Εκτός έδρας νίκες 25%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (204)
Γκολ ανά αγώνα 2.52
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.53
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.99
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 78%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 58%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 44%
Πάνω 1.5 69%
Πάνω 2.5 49%
Πάνω 3.5 23%

Ξελάγιου επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-07 Ξελάγιου - Κομιουνικασιόν
2022-04-10 Ιθτάπα - Ξελάγιου
2022-04-17 Ξελάγιου - Μιουνισιπάλ
2022-04-20 Ατσουάπα - Ξελάγιου
2022-04-24 Ξελάγιου - Σάντα Λουτσία
2022-04-30 Γκουαστατόγια - Ξελάγιου

Κόμπαν Ιμπέριαλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-09 Κόμπαν Ιμπέριαλ - Νουέβα Κονσεπσιόν
2022-04-13 Κόμπαν Ιμπέριαλ - Μιουνισιπάλ
2022-04-16 Κόμπαν Ιμπέριαλ - Αντίγκουα
2022-04-20 Ιθτάπα - Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-05-01 Ατσουάπα - Κόμπαν Ιμπέριαλ
2022-05-04 Κόμπαν Ιμπέριαλ - Σάντα Λουτσία

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.20 3.15 2.85
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.34 1.29 1.56
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.41 2.70
bet365 2.5 2.40 1.50
bet365 3.5 4.80 1.16
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.10 1.66