Σέριε Β Βραζιλία
| Ποσοστό | 66% |
|---|---|
| Αγώνες | 380 |
| Ολοκληρωμένοι | 250 |
| Απομένουν | 130 |
| Αγώνες | 250 |
|---|---|
| Εντός έδρας | 43% |
| Ισοπαλίες | 29% |
| Εκτός έδρας | 28% |
| Γκολ | 569 |
|---|---|
| Μέσος | 2.28 |
| Εντός έδρας | 1.27 |
| Εκτός έδρας | 1.01 |
| Γκολ | 569 |
|---|---|
| ΣΔΟ | 48% |
| Εντός έδρας | 74% |
| Εκτός έδρας | 64% |
| Γκολ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|
| 1.5 | 66% | 34% |
| 2.5 | 41% | 59% |
| 3.5 | 16% | 84% |
Πιο κοινά αποτελέσματα
| Αποτέλεσμα | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 36 | 14.40% |
| 1 - 0 | 33 | 13.20% |
| 2 - 1 | 30 | 12.00% |
| 0 - 1 | 26 | 10.40% |
| 0 - 0 | 25 | 10.00% |
| 2 - 0 | 19 | 7.60% |
| 1 - 2 | 18 | 7.20% |
| 3 - 0 | 10 | 4.00% |
| 2 - 2 | 8 | 3.20% |
| 0 - 2 | 8 | 3.20% |
| 1 - 3 | 6 | 2.40% |
| 3 - 1 | 4 | 1.60% |
| 3 - 3 | 4 | 1.60% |
| 0 - 3 | 4 | 1.60% |
| 3 - 2 | 3 | 1.20% |
| 1 - 4 | 3 | 1.20% |
| 4 - 0 | 2 | 0.80% |
| 4 - 2 | 2 | 0.80% |
| 2 - 3 | 2 | 0.80% |
| 4 - 1 | 1 | 0.40% |
| 4 - 3 | 1 | 0.40% |
| 5 - 0 | 1 | 0.40% |
| 6 - 0 | 1 | 0.40% |
| 0 - 4 | 1 | 0.40% |
| 2 - 6 | 1 | 0.40% |
| 3 - 4 | 1 | 0.40% |
| Γκολ | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| Ζυγά | 117 | 46.80% |
| Μονά | 133 | 53.20% |
| 2 | 63 | 25.20% |
| 3 | 62 | 24.80% |
| 1 | 59 | 23.60% |
| 0 | 25 | 10.00% |
| 4 | 21 | 8.40% |
| 5 | 10 | 4.00% |
| 6 | 7 | 2.80% |
| 7 | 2 | 0.80% |
| 8 | 1 | 0.40% |
| Διαφορά | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 0 | 73 | 29.20% |
| +1 | 67 | 26.80% |
| -1 | 47 | 18.80% |
| +2 | 25 | 10.00% |
| -2 | 14 | 5.60% |
| +3 | 11 | 4.40% |
| -3 | 7 | 2.80% |
| +4 | 2 | 0.80% |
| -4 | 2 | 0.80% |
| +5 | 1 | 0.40% |
| +6 | 1 | 0.40% |
| Απόλυτος | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 | 114 | 45.60% |
| 0 | 73 | 29.20% |
| 2 | 39 | 15.60% |
| 3 | 18 | 7.20% |
| 4 | 4 | 1.60% |
| 5 | 1 | 0.40% |
| 6 | 1 | 0.40% |