Κατεγορία Πριμέρα Α Κολομβία
| Ποσοστό | 31% |
|---|---|
| Αγώνες | 190 |
| Ολοκληρωμένοι | 59 |
| Απομένουν | 131 |
| Αγώνες | 59 |
|---|---|
| Εντός έδρας | 36% |
| Ισοπαλίες | 36% |
| Εκτός έδρας | 29% |
| Γκολ | 143 |
|---|---|
| Μέσος | 2.42 |
| Εντός έδρας | 1.31 |
| Εκτός έδρας | 1.12 |
| Γκολ | 143 |
|---|---|
| ΣΔΟ | 56% |
| Εντός έδρας | 75% |
| Εκτός έδρας | 71% |
| Γκολ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|
| 1.5 | 71% | 29% |
| 2.5 | 41% | 59% |
| 3.5 | 20% | 80% |
Πιο κοινά αποτελέσματα
| Αποτέλεσμα | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 11 | 18.64% |
| 1 - 0 | 6 | 10.17% |
| 2 - 1 | 6 | 10.17% |
| 0 - 0 | 6 | 10.17% |
| 0 - 1 | 5 | 8.47% |
| 1 - 2 | 5 | 8.47% |
| 2 - 0 | 4 | 6.78% |
| 2 - 2 | 4 | 6.78% |
| 0 - 2 | 3 | 5.08% |
| 2 - 3 | 2 | 3.39% |
| 3 - 1 | 1 | 1.69% |
| 3 - 2 | 1 | 1.69% |
| 4 - 2 | 1 | 1.69% |
| 5 - 1 | 1 | 1.69% |
| 7 - 0 | 1 | 1.69% |
| 0 - 3 | 1 | 1.69% |
| 1 - 5 | 1 | 1.69% |
| Γκολ | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| Ζυγά | 32 | 54.24% |
| Μονά | 27 | 45.76% |
| 2 | 18 | 30.51% |
| 3 | 12 | 20.34% |
| 1 | 11 | 18.64% |
| 0 | 6 | 10.17% |
| 4 | 5 | 8.47% |
| 5 | 3 | 5.08% |
| 6 | 3 | 5.08% |
| 7 | 1 | 1.69% |
| Διαφορά | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 0 | 21 | 35.59% |
| +1 | 13 | 22.03% |
| -1 | 12 | 20.34% |
| +2 | 6 | 10.17% |
| -2 | 3 | 5.08% |
| +4 | 1 | 1.69% |
| +7 | 1 | 1.69% |
| -3 | 1 | 1.69% |
| -4 | 1 | 1.69% |
| Απόλυτος | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 | 25 | 42.37% |
| 0 | 21 | 35.59% |
| 2 | 9 | 15.25% |
| 4 | 2 | 3.39% |
| 3 | 1 | 1.69% |
| 7 | 1 | 1.69% |