Πρωτάθλημα Τσεχίας Τσεχία
(Κανονική διάρκεια)
| Ποσοστό | 19% |
|---|---|
| Αγώνες | 240 |
| Ολοκληρωμένοι | 45 |
| Απομένουν | 195 |
| Αγώνες | 45 |
|---|---|
| Εντός έδρας | 44% |
| Ισοπαλίες | 22% |
| Εκτός έδρας | 33% |
| Γκολ | 132 |
|---|---|
| Μέσος | 2.93 |
| Εντός έδρας | 1.51 |
| Εκτός έδρας | 1.42 |
| Γκολ | 132 |
|---|---|
| ΣΔΟ | 60% |
| Εντός έδρας | 76% |
| Εκτός έδρας | 82% |
| Γκολ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|
| 1.5 | 80% | 20% |
| 2.5 | 53% | 47% |
| 3.5 | 33% | 67% |
Πιο κοινά αποτελέσματα
| Αποτέλεσμα | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 6 | 13.33% |
| 2 - 1 | 5 | 11.11% |
| 1 - 0 | 4 | 8.89% |
| 3 - 1 | 4 | 8.89% |
| 0 - 1 | 4 | 8.89% |
| 2 - 0 | 3 | 6.67% |
| 0 - 2 | 3 | 6.67% |
| 1 - 2 | 3 | 6.67% |
| 3 - 2 | 2 | 4.44% |
| 2 - 2 | 2 | 4.44% |
| 0 - 4 | 2 | 4.44% |
| 4 - 1 | 1 | 2.22% |
| 5 - 1 | 1 | 2.22% |
| 0 - 0 | 1 | 2.22% |
| 5 - 5 | 1 | 2.22% |
| 0 - 3 | 1 | 2.22% |
| 1 - 3 | 1 | 2.22% |
| 2 - 4 | 1 | 2.22% |
| Γκολ | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| Ζυγά | 25 | 55.56% |
| Μονά | 20 | 44.44% |
| 2 | 12 | 26.67% |
| 3 | 9 | 20.00% |
| 4 | 9 | 20.00% |
| 1 | 8 | 17.78% |
| 5 | 3 | 6.67% |
| 6 | 2 | 4.44% |
| 0 | 1 | 2.22% |
| 10 | 1 | 2.22% |
| Διαφορά | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| +1 | 11 | 24.44% |
| 0 | 10 | 22.22% |
| +2 | 7 | 15.56% |
| -1 | 7 | 15.56% |
| -2 | 5 | 11.11% |
| -4 | 2 | 4.44% |
| +3 | 1 | 2.22% |
| +4 | 1 | 2.22% |
| -3 | 1 | 2.22% |
| Απόλυτος | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 | 18 | 40.00% |
| 2 | 12 | 26.67% |
| 0 | 10 | 22.22% |
| 4 | 3 | 6.67% |
| 3 | 2 | 4.44% |