Σούπερ Λίγκα Μαλάουι
| Ποσοστό | 47% |
|---|---|
| Αγώνες | 240 |
| Ολοκληρωμένοι | 112 |
| Απομένουν | 128 |
| Αγώνες | 112 |
|---|---|
| Εντός έδρας | 49% |
| Ισοπαλίες | 28% |
| Εκτός έδρας | 23% |
| Γκολ | 236 |
|---|---|
| Μέσος | 2.11 |
| Εντός έδρας | 1.27 |
| Εκτός έδρας | 0.84 |
| Γκολ | 236 |
|---|---|
| ΣΔΟ | 41% |
| Εντός έδρας | 77% |
| Εκτός έδρας | 54% |
| Γκολ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|
| 1.5 | 62% | 38% |
| 2.5 | 34% | 66% |
| 3.5 | 16% | 84% |
Πιο κοινά αποτελέσματα
| Αποτέλεσμα | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 24 | 21.43% |
| 1 - 1 | 17 | 15.18% |
| 0 - 0 | 11 | 9.82% |
| 2 - 0 | 8 | 7.14% |
| 0 - 1 | 8 | 7.14% |
| 3 - 0 | 7 | 6.25% |
| 1 - 2 | 7 | 6.25% |
| 2 - 1 | 6 | 5.36% |
| 0 - 2 | 6 | 5.36% |
| 3 - 2 | 5 | 4.46% |
| 4 - 1 | 4 | 3.57% |
| 2 - 2 | 3 | 2.68% |
| 1 - 3 | 3 | 2.68% |
| 4 - 0 | 1 | 0.89% |
| 0 - 4 | 1 | 0.89% |
| 1 - 4 | 1 | 0.89% |
| Γκολ | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| Ζυγά | 50 | 44.64% |
| Μονά | 62 | 55.36% |
| 1 | 32 | 28.57% |
| 2 | 31 | 27.68% |
| 3 | 20 | 17.86% |
| 0 | 11 | 9.82% |
| 5 | 10 | 8.93% |
| 4 | 8 | 7.14% |
| Διαφορά | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| +1 | 35 | 31.25% |
| 0 | 31 | 27.68% |
| -1 | 15 | 13.39% |
| +3 | 11 | 9.82% |
| -2 | 9 | 8.04% |
| +2 | 8 | 7.14% |
| +4 | 1 | 0.89% |
| -3 | 1 | 0.89% |
| -4 | 1 | 0.89% |
| Απόλυτος | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 | 50 | 44.64% |
| 0 | 31 | 27.68% |
| 2 | 17 | 15.18% |
| 3 | 12 | 10.71% |
| 4 | 2 | 1.79% |