Πριμέρα Ντιβισιόν Περού
| Ποσοστό | 41% |
|---|---|
| Αγώνες | 153 |
| Ολοκληρωμένοι | 63 |
| Απομένουν | 90 |
| Αγώνες | 63 |
|---|---|
| Εντός έδρας | 49% |
| Ισοπαλίες | 22% |
| Εκτός έδρας | 29% |
| Γκολ | 185 |
|---|---|
| Μέσος | 2.94 |
| Εντός έδρας | 1.70 |
| Εκτός έδρας | 1.24 |
| Γκολ | 185 |
|---|---|
| ΣΔΟ | 60% |
| Εντός έδρας | 84% |
| Εκτός έδρας | 70% |
| Γκολ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|
| 1.5 | 78% | 22% |
| 2.5 | 52% | 48% |
| 3.5 | 40% | 60% |
Πιο κοινά αποτελέσματα
| Αποτέλεσμα | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 7 | 11.11% |
| 2 - 0 | 7 | 11.11% |
| 1 - 1 | 7 | 11.11% |
| 3 - 1 | 5 | 7.94% |
| 2 - 1 | 4 | 6.35% |
| 4 - 1 | 4 | 6.35% |
| 0 - 0 | 4 | 6.35% |
| 1 - 3 | 4 | 6.35% |
| 2 - 2 | 3 | 4.76% |
| 0 - 1 | 3 | 4.76% |
| 5 - 1 | 2 | 3.17% |
| 0 - 2 | 2 | 3.17% |
| 1 - 2 | 2 | 3.17% |
| 2 - 3 | 2 | 3.17% |
| 2 - 4 | 2 | 3.17% |
| 3 - 0 | 1 | 1.59% |
| 3 - 2 | 1 | 1.59% |
| 0 - 3 | 1 | 1.59% |
| 1 - 4 | 1 | 1.59% |
| 3 - 4 | 1 | 1.59% |
| Γκολ | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| Ζυγά | 36 | 57.14% |
| Μονά | 27 | 42.86% |
| 2 | 16 | 25.40% |
| 4 | 12 | 19.05% |
| 1 | 10 | 15.87% |
| 3 | 8 | 12.70% |
| 5 | 8 | 12.70% |
| 0 | 4 | 6.35% |
| 6 | 4 | 6.35% |
| 7 | 1 | 1.59% |
| Διαφορά | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 0 | 14 | 22.22% |
| +1 | 12 | 19.05% |
| +2 | 12 | 19.05% |
| -1 | 8 | 12.70% |
| -2 | 8 | 12.70% |
| +3 | 5 | 7.94% |
| +4 | 2 | 3.17% |
| -3 | 2 | 3.17% |
| Απόλυτος | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 | 20 | 31.75% |
| 2 | 20 | 31.75% |
| 0 | 14 | 22.22% |
| 3 | 7 | 11.11% |
| 4 | 2 | 3.17% |