Λίγκα 1 Ρουμανία
(Κανονική διάρκεια)
| Ποσοστό | 23% |
|---|---|
| Αγώνες | 240 |
| Ολοκληρωμένοι | 55 |
| Απομένουν | 185 |
| Αγώνες | 55 |
|---|---|
| Εντός έδρας | 51% |
| Ισοπαλίες | 33% |
| Εκτός έδρας | 16% |
| Γκολ | 132 |
|---|---|
| Μέσος | 2.40 |
| Εντός έδρας | 1.56 |
| Εκτός έδρας | 0.84 |
| Γκολ | 132 |
|---|---|
| ΣΔΟ | 47% |
| Εντός έδρας | 80% |
| Εκτός έδρας | 56% |
| Γκολ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|
| 1.5 | 65% | 35% |
| 2.5 | 44% | 56% |
| 3.5 | 29% | 71% |
Πιο κοινά αποτελέσματα
| Αποτέλεσμα | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 10 | 18.18% |
| 1 - 1 | 8 | 14.55% |
| 0 - 0 | 6 | 10.91% |
| 2 - 1 | 5 | 9.09% |
| 2 - 2 | 4 | 7.27% |
| 4 - 0 | 3 | 5.45% |
| 0 - 1 | 3 | 5.45% |
| 2 - 0 | 2 | 3.64% |
| 3 - 0 | 2 | 3.64% |
| 3 - 1 | 2 | 3.64% |
| 3 - 2 | 2 | 3.64% |
| 0 - 2 | 2 | 3.64% |
| 2 - 3 | 2 | 3.64% |
| 5 - 0 | 1 | 1.82% |
| 5 - 1 | 1 | 1.82% |
| 1 - 2 | 1 | 1.82% |
| 1 - 3 | 1 | 1.82% |
| Γκολ | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| Ζυγά | 29 | 52.73% |
| Μονά | 26 | 47.27% |
| 1 | 13 | 23.64% |
| 2 | 12 | 21.82% |
| 4 | 10 | 18.18% |
| 3 | 8 | 14.55% |
| 0 | 6 | 10.91% |
| 5 | 5 | 9.09% |
| 6 | 1 | 1.82% |
| Διαφορά | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 0 | 18 | 32.73% |
| +1 | 17 | 30.91% |
| -1 | 6 | 10.91% |
| +2 | 4 | 7.27% |
| +4 | 4 | 7.27% |
| -2 | 3 | 5.45% |
| +3 | 2 | 3.64% |
| +5 | 1 | 1.82% |
| Απόλυτος | Αγν | Ποσοστό |
|---|---|---|
| 1 | 23 | 41.82% |
| 0 | 18 | 32.73% |
| 2 | 7 | 12.73% |
| 4 | 4 | 7.27% |
| 3 | 2 | 3.64% |
| 5 | 1 | 1.82% |