Panthere Noir
Πρέμιερ Λιγκ
Μπουρούντι
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη: | Makamba |
Αγώνες
Χρονολογία
Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Εντός έδρας | Εκτός έδρας |
|---|---|---|---|
| 1 | Λε Μέσατζερ Νγκοτζί | ||
| 2 | Έγκλε Νουάρ | ||
| 3 | Βιτάλ Ο | ||
| 4 | Royal Vision | ||
| 4 | Ρουκίνζο | 2 - 1 | |
| 6 | Νγκόζι Σίτι | ||
| 7 | Μουζίνγκα | ||
| 7 | Never Give Up Ac. | ||
| 9 | Φλαμπό ντου Σέντρε | ||
| 10 | Καγιάνζα Γιουν. | ||
| 11 | Ίντερ Σταρ | ||
| 11 | Panthere Noir | - | - |
| 13 | Μπουμζμούρου | 1 - 1 | |
| 13 | Μουσονγκάτι | ||
| 15 | Ολύμπικ Σταρ | ||
| 16 | Young Star |
Στατιστικά ομάδας
| Αγώνες | 2 | |
| Νίκες | 0 | 0% |
| Ισοπαλίες | 1 | 50% |
| Ήττες | 1 | 50% |
| Γκολ | 5 | 2.50 |
| Γκολ υπέρ | 2 | 1.00 |
| Γκολ κατά | 3 | 1.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 2 | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 2 | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 2 | 100% |
| Πάνω 1.5 | 2 | 100% |
| Πάνω 2.5 | 1 | 50% |
| Πάνω 3.5 | 0 | 0% |
| Αποτελέσματα | ||
| 1 - 1 | 1 | 50.00% |
| 1 - 2 | 1 | 50.00% |
| Γκολ | ||
| 2 | 1 | 50.00% |
| 3 | 1 | 50.00% |
| Διαφορά τερμάτων | ||
| -1 | 1 | 50.00% |
| 0 | 1 | 50.00% |
Πρόγραμμα
3Μουζίνγκα-Panthere Noir
-
-
-
4Panthere Noir-Never Give Up Ac.
5Λε Μέσατζερ Νγκοτζί-Panthere Noir
6Ίντερ Σταρ-Panthere Noir
7Panthere Noir-Μουσονγκάτι
8Ολύμπικ Σταρ-Panthere Noir
9Panthere Noir-Φλαμπό ντου Σέντρε
10Young Star-Panthere Noir
11Panthere Noir-Βιτάλ Ο
12Νγκόζι Σίτι-Panthere Noir
13Panthere Noir-Καγιάνζα Γιουν.
14Έγκλε Νουάρ-Panthere Noir
15Panthere Noir-Royal Vision