Fleury 91
Νασιονάλ
Γαλλία
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη: | Fleury-Merogis |
Αγώνες
2026-05-09Ορλεάν2 - 0Fleury 912.413.222.54
2026-05-01Fleury 914 - 0Λε Πουί2.253.292.74
2026-04-24Σατορού0 - 2Fleury 912.643.362.26
2026-04-17Fleury 912 - 0Βαλενσιέν2.153.352.87
2026-04-10Σοσό2 - 2Fleury 911.703.544.13
2026-04-03Fleury 913 - 1Ντιζόν3.223.192.04
2026-03-27Fleury 913 - 0Μπουργκ Περόναζ1.723.354.33
2026-03-20Βερσέιγ1 - 1Fleury 911.973.203.44
2026-03-13Fleury 912 - 1Κεβιγί Ρουέν1.703.294.50
2026-03-06Aubagne Air Bel1 - 2Fleury 912.653.002.48
2026-02-27Fleury 910 - 4Κονκαρνεό1.953.173.50
2026-02-17Στάντε Μπριοσίν2 - 3Fleury 913.173.052.12
2026-02-13Fleury 912 - 2Βιλεφράντς1.733.144.70
2026-02-06Καέν1 - 0Fleury 912.393.052.73
2026-01-30Fleury 911 - 0Παρί 13 Ατλέτικο1.863.153.93
2026-01-16Fleury 913 - 0Ορλεάν2.433.022.65
2025-12-12Λε Πουί2 - 1Fleury 911.993.093.48
2025-12-05Fleury 910 - 0Σατορού1.723.284.45
2025-11-21Βαλενσιέν0 - 2Fleury 912.113.143.16
2025-11-07Fleury 910 - 0Σοσό2.652.992.49
2025-10-31Ντιζόν0 - 1Fleury 911.833.263.95
2025-10-21Μπουργκ Περόναζ2 - 2Fleury 913.453.002.07
2025-10-17Fleury 910 - 0Βερσέιγ2.353.022.88
2025-10-03Κεβιγί Ρουέν1 - 1Fleury 912.903.012.31
2025-09-26Fleury 910 - 2Aubagne Air Bel1.763.234.30
2025-09-19Κονκαρνεό0 - 1Fleury 912.572.932.61
2025-09-05Βιλεφράντς0 - 3Fleury 912.843.042.34
2025-08-29Fleury 911 - 2Καέν2.423.012.71
2025-08-22Παρί 13 Ατλέτικο1 - 0Fleury 912.542.972.62
2025-08-15Fleury 914 - 1Στάντε Μπριοσίν2.023.163.35
2025-08-08Ρουέν0 - 0Fleury 912.182.933.23
Χρονολογία
Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Εντός έδρας | Εκτός έδρας |
|---|---|---|---|
| 1 | Ντιζόν | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 2 | Σοσό | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 3 | Fleury 91 | - | - |
| 4 | Ρουέν | 0 - 0 | |
| 5 | Βερσέιγ | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Ορλεάν | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Λε Πουί | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Καέν | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Κονκαρνεό | 0 - 4 | 0 - 1 |
| 10 | Βαλενσιέν | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 11 | Βιλεφράντς | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 12 | Aubagne Air Bel | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 13 | Παρί 13 Ατλέτικο | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Μπουργκ Περόναζ | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Κεβιγί Ρουέν | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Σατορού | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 17 | Στάντε Μπριοσίν | 4 - 1 | 2 - 3 |
Στατιστικά ομάδας
| Αγώνες | 31 | |
| Νίκες | 15 | 48% |
| Ισοπαλίες | 9 | 29% |
| Ήττες | 7 | 23% |
| Γκολ | 74 | 2.39 |
| Γκολ υπέρ | 46 | 1.48 |
| Γκολ κατά | 28 | 0.90 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 22 | 71% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 17 | 55% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 12 | 39% |
| Πάνω 1.5 | 22 | 71% |
| Πάνω 2.5 | 15 | 48% |
| Πάνω 3.5 | 8 | 26% |
| Αποτελέσματα | ||
| 0 - 0 | 4 | 12.90% |
| 1 - 0 | 3 | 9.68% |
| 2 - 0 | 3 | 9.68% |
| 3 - 0 | 3 | 9.68% |
| 2 - 2 | 3 | 9.68% |
| 2 - 1 | 2 | 6.45% |
| 1 - 1 | 2 | 6.45% |
| 0 - 1 | 2 | 6.45% |
| 0 - 2 | 2 | 6.45% |
| 1 - 2 | 2 | 6.45% |
| 3 - 1 | 1 | 3.23% |
| 3 - 2 | 1 | 3.23% |
| 4 - 0 | 1 | 3.23% |
| 4 - 1 | 1 | 3.23% |
| 0 - 4 | 1 | 3.23% |
| Γκολ | ||
| 2 | 7 | 22.58% |
| 3 | 7 | 22.58% |
| 4 | 6 | 19.35% |
| 1 | 5 | 16.13% |
| 0 | 4 | 12.90% |
| 5 | 2 | 6.45% |
| Διαφορά τερμάτων | ||
| 0 | 9 | 29.03% |
| +1 | 6 | 19.35% |
| +2 | 4 | 12.90% |
| +3 | 4 | 12.90% |
| -1 | 4 | 12.90% |
| -2 | 2 | 6.45% |
| +4 | 1 | 3.23% |
| -4 | 1 | 3.23% |
Πρόγραμμα
34Fleury 91-Ρουέν2.293.062.91