Ντίλα Γκόρι

Ντίλα Γκόρι

Εροβνούλι Λίγκα
Γεωργία

Πληροφορία
Πόλη: Γκόρι
Στάδιο: Tengiz Burjanadze
Χωρητικότητα: 5 000
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)

Αγώνες

2026-08-26Ντίλα Γκόρι1 - 1Σαμγκουραλί2.193.023.01
2026-08-22Ντίλα Γκόρι2 - 2Τορπέντο Κουτάισι2.273.162.73
2026-08-16Ντίλα Γκόρι3 - 1Meshakhte Tkibuli1.304.468.48
2026-07-28Απόλλων Λεμεσού3 - 0Ντίλα Γκόρι1.324.958.07
2026-07-23Ντίλα Γκόρι0 - 4Απόλλων Λεμεσού4.053.271.87
2026-07-16Βίρτους1 - 0Ντίλα Γκόρι5.144.041.55
2026-07-09Ντίλα Γκόρι3 - 1Βίρτους1.156.9916.41
2026-07-01Ντιναμό Τιφλίδας0 - 0Ντίλα Γκόρι2.672.942.48
2026-06-27Ντίλα Γκόρι0 - 1Τορπέντο Κουτάισι2.382.882.90
2026-06-22Ντίλα Γκόρι3 - 0Ρουστάβι2.343.042.75
2026-06-16Ντίλα Γκόρι3 - 1Spaeri1.793.303.81
2026-06-12Ντιναμό Μπατούμι3 - 2Ντίλα Γκόρι3.093.202.08
2026-05-29Ντίλα Γκόρι2 - 3Σαμγκουραλί1.843.263.68
2026-05-24Γκάγκρα2 - 0Ντίλα Γκόρι3.613.121.90
2026-05-20Ντίλα Γκόρι0 - 0Ντιναμό Τιφλίδας2.293.062.81
2026-05-15Τορπέντο Κουτάισι2 - 1Ντίλα Γκόρι2.143.212.89
2026-05-10Meshakhte Tkibuli0 - 2Ντίλα Γκόρι4.393.271.72
2026-05-06Ντίλα Γκόρι0 - 1Iberia 19992.432.972.66
2026-05-01Ρουστάβι1 - 0Ντίλα Γκόρι2.882.882.37
2026-04-26Spaeri0 - 1Ντίλα Γκόρι3.353.112.00
2026-04-22Ντίλα Γκόρι1 - 0Ντιναμό Μπατούμι1.443.806.46
2026-04-17Σαμγκουραλί0 - 1Ντίλα Γκόρι3.043.142.13
2026-04-11Ντίλα Γκόρι1 - 2Ρουστάβι1.553.694.98
2026-04-07Ντίλα Γκόρι1 - 1Γκάγκρα1.593.464.77
2026-04-03Ντιναμό Τιφλίδας1 - 2Ντίλα Γκόρι2.342.972.75
2026-03-16Ντίλα Γκόρι1 - 0Τορπέντο Κουτάισι2.173.062.95
2026-03-12Ντίλα Γκόρι0 - 1Meshakhte Tkibuli1.673.654.28
2026-03-06Iberia 19991 - 0Ντίλα Γκόρι2.153.033.00
2025-12-10Iberia 19991 - 3Ντίλα Γκόρι2.452.982.73
2025-12-06Ντίλα Γκόρι2 - 2Ντιναμό Τιφλίδας1.563.584.86
2025-11-30Κολχέτι Πότι1 - 4Ντίλα Γκόρι8.814.681.27
2025-11-26Ντίλα Γκόρι2 - 1Σαμγκουραλί1.324.446.97
2025-11-21Ντιναμό Μπατούμι1 - 2Ντίλα Γκόρι6.604.121.38
2025-11-08Τελαβί0 - 2Ντίλα Γκόρι4.703.371.65
2025-11-03Ντίλα Γκόρι1 - 0Τορπέντο Κουτάισι1.613.524.62
2025-10-30Σαμτρέντια0 - 0Ντίλα Γκόρι4.743.651.57
2025-10-26Iberia 19992 - 1Ντίλα Γκόρι2.472.912.69
2025-10-21Ντίλα Γκόρι5 - 0Γκάγκρα1.334.317.25
2025-10-17Gareji Sagarejo3 - 2Ντίλα Γκόρι5.063.601.54
2025-10-03Ντιναμό Τιφλίδας2 - 0Ντίλα Γκόρι2.702.992.40
2025-09-28Ντίλα Γκόρι1 - 0Κολχέτι Πότι1.354.167.11
2025-09-23Spaeri1 - 2Ντίλα Γκόρι4.133.761.65
2025-09-19Σαμγκουραλί1 - 2Ντίλα Γκόρι4.493.191.71
2025-09-14Ντίλα Γκόρι2 - 0Ντιναμό Μπατούμι1.503.615.68
2025-08-30Ντίλα Γκόρι1 - 0Τελαβί1.354.127.31
2025-08-23Τορπέντο Κουτάισι0 - 1Ντίλα Γκόρι2.943.032.19
2025-08-17Ντίλα Γκόρι0 - 6Iberia 19992.132.993.17
2025-08-10Γκάγκρα0 - 1Ντίλα Γκόρι4.863.431.60
2025-08-03Ντίλα Γκόρι2 - 0Gareji Sagarejo1.423.976.04
2025-07-31Ντίλα Γκόρι3 - 3Ρίγα2.953.392.22

Χρονολογία

                                                  

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 50  
Νίκες 25 50%
Ισοπαλίες 8 16%
Ήττες 17 34%
Γκολ 126 2.52
Γκολ υπέρ 69 1.38
Γκολ κατά 57 1.14
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 36 72%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 32 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 21 42%
Πάνω 1.5 32 64%
Πάνω 2.5 24 48%
Πάνω 3.5 14 28%
Αποτελέσματα
1 - 0 9 18.00%
0 - 1 6 12.00%
2 - 1 5 10.00%
2 - 0 4 8.00%
3 - 1 4 8.00%
0 - 0 3 6.00%
1 - 2 3 6.00%
2 - 3 3 6.00%
1 - 1 2 4.00%
2 - 2 2 4.00%
0 - 2 2 4.00%
3 - 0 1 2.00%
4 - 1 1 2.00%
5 - 0 1 2.00%
3 - 3 1 2.00%
0 - 3 1 2.00%
0 - 4 1 2.00%
0 - 6 1 2.00%
Γκολ
1 15 30.00%
3 10 20.00%
2 8 16.00%
4 7 14.00%
5 5 10.00%
0 3 6.00%
6 2 4.00%
Διαφορά τερμάτων
+1 14 28.00%
-1 12 24.00%
+2 8 16.00%
0 8 16.00%
+3 2 4.00%
-2 2 4.00%
+5 1 2.00%
-3 1 2.00%
-4 1 2.00%
-6 1 2.00%