FK Grobina

FK Grobina

Βίρσλιγκα
Λετονία

Πληροφορία
Πόλη: Grobina

Αγώνες

Χρονολογία

                           

Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας

Θ Ομάδα Εντός έδρας Εκτός έδρας
1 ΡΦΣ Ρίγα 1 - 3 6 - 1
2 Ρίγα 0 - 3 4 - 0
3 Άουντα 0 - 0 7 - 0
4 Ντόγκαβπιλς 1 - 1 1 - 0
5 Λιεπάγια 1 - 0 3 - 1
6 Γιέλγκαβα 0 - 0 2 - 0
7 Σούπερ Νόβα 0 - 2 2 - 0
8 FK Grobina - -
9 Τούκουμς 2000 3 - 1 1 - 1
10 Ogre United 2 - 2 1 - 1

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 27  
Νίκες 4 15%
Ισοπαλίες 9 33%
Ήττες 14 52%
Γκολ 69 2.56
Γκολ υπέρ 19 0.70
Γκολ κατά 50 1.85
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 14 52%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 22 81%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 11 41%
Πάνω 1.5 19 70%
Πάνω 2.5 9 33%
Πάνω 3.5 8 30%
Αποτελέσματα
1 - 1 5 18.52%
0 - 2 5 18.52%
1 - 0 3 11.11%
0 - 1 3 11.11%
0 - 0 2 7.41%
1 - 3 2 7.41%
3 - 1 1 3.70%
2 - 2 1 3.70%
3 - 3 1 3.70%
0 - 3 1 3.70%
0 - 4 1 3.70%
0 - 7 1 3.70%
1 - 6 1 3.70%
Γκολ
2 10 37.04%
1 6 22.22%
4 5 18.52%
0 2 7.41%
7 2 7.41%
3 1 3.70%
6 1 3.70%
Διαφορά τερμάτων
0 9 33.33%
-2 7 25.93%
+1 3 11.11%
-1 3 11.11%
+2 1 3.70%
-3 1 3.70%
-4 1 3.70%
-5 1 3.70%
-7 1 3.70%

Πρόγραμμα

28FK Grobina-Ντόγκαβπιλς3.213.491.94
29Άουντα-FK Grobina
30FK Grobina-Γιέλγκαβα
31Τούκουμς 2000-FK Grobina
32Σούπερ Νόβα-FK Grobina
33FK Grobina-Ogre United
34FK Grobina-Ρίγα
35ΡΦΣ Ρίγα-FK Grobina
36FK Grobina-Λιεπάγια