ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ

ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ

Έρεντιφιζι
Ολλανδία

Πληροφορία
Πόλη: Χάγη
Στάδιο: Kyocera Stadion
Χωρητικότητα: 15 000
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)

Αγώνες

2026-07-24Λόμελ0 - 4ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ2.643.682.25
2026-07-18Μαλίν2 - 3ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ2.333.482.54
2026-04-24Ντεν Μπος1 - 3ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ8.225.671.27
2026-04-17ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ5 - 1Βάαλβαϊκ1.664.044.18
2026-04-12Ντόρντρεχτ1 - 0ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3.513.731.87
2026-04-06ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ4 - 0FC Αϊντχόφεν1.325.207.11
2026-04-03ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ4 - 2Γιόνγκ Άγιαξ1.157.0612.52
2026-03-22Ντε Χράαφσχαπ1 - 2ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ2.873.752.10
2026-03-17ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ1 - 0Γιονγκ Ουτρέχτης1.245.728.97
2026-03-13Έμμεν0 - 1ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ4.964.321.52
2026-03-07Αλμίερ Σίτι1 - 0ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3.253.691.96
2026-02-27ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ1 - 0ΦΦΦ-Φένλο1.305.367.36
2026-02-24Βίλεμ ΙΙ0 - 1ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3.393.691.91
2026-02-20Χελμόντ1 - 3ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ6.254.551.41
2026-02-13ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3 - 0MVV Μάαστριχτ1.157.2712.46
2026-02-06Ρόντα0 - 3ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3.093.562.08
2026-01-30ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ1 - 4Γιονγκ ΑΖ1.255.758.56
2026-01-26ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ0 - 0Φίτεσε1.414.696.12
2026-01-23Φίτεσε2 - 1ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3.753.811.78
2026-01-16ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ1 - 2Καμπούρ1.664.004.22
2025-12-19ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ1 - 2Γιόνγκ ΠΣΦ1.196.919.80
2025-12-12Ος FC3 - 4ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ7.054.971.34
2025-12-05ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ2 - 1Έμμεν1.235.899.06
2025-11-28ΦΦΦ-Φένλο0 - 3ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ4.974.171.54
2025-11-25ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3 - 2Ντε Χράαφσχαπ1.454.805.21
2025-11-21Καμπούρ2 - 0ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3.623.751.83
2025-11-07ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ4 - 0Ρόντα1.255.539.22
2025-11-02MVV Μάαστριχτ3 - 4ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ8.425.831.25
2025-10-28Ντεν Μπος3 - 3ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ4.644.301.54
2025-10-25ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ2 - 1Ντεν Μπος1.186.6310.92
2025-10-20Γιόνγκ ΠΣΦ0 - 3ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ6.305.061.37
2025-10-17ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3 - 0Ντόρντρεχτ1.216.119.88
2025-10-03Γιονγκ ΑΖ0 - 4ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ5.424.671.45
2025-09-29ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ5 - 1Ος FC1.196.6511.08
2025-09-26Βάαλβαϊκ1 - 3ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ4.484.051.62
2025-09-19ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ2 - 1Αλμίερ Σίτι1.653.994.31
2025-09-15Γιόνγκ Άγιαξ1 - 3ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ4.034.021.69
2025-09-12FC Αϊντχόφεν0 - 1ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3.663.621.85
2025-08-29ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ2 - 0Χελμόντ1.484.275.56
2025-08-22ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3 - 0Ζβόλε5.504.121.46
2025-08-18Γιονγκ Ουτρέχτης2 - 2ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ4.413.771.68
2025-08-10ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ5 - 1Βίλεμ ΙΙ2.063.513.15
2025-08-03ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ2 - 3Ολυμπιακός4.563.881.61
2025-07-29ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ1 - 1ΟΦΗ2.143.452.94
2025-07-25ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ0 - 0Νόριτς3.363.761.99
2025-07-19ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ3 - 1Φρανκς Μπορέν1.534.144.77
2025-07-12Σ. Ρόττερνταμ2 - 0ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ1.733.623.96
2025-05-17ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ0 - 1Τέλσταρ1.694.044.26
2025-05-13Τέλσταρ2 - 0ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ2.593.442.56
2025-05-09ΦΦΦ-Φένλο2 - 7ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ2.953.712.08

Χρονολογία

                                                  

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 50  
Νίκες 34 68%
Ισοπαλίες 5 10%
Ήττες 11 22%
Γκολ 170 3.40
Γκολ υπέρ 116 2.32
Γκολ κατά 54 1.08
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 42 84%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 32 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 26 52%
Πάνω 1.5 40 80%
Πάνω 2.5 35 70%
Πάνω 3.5 22 44%
Αποτελέσματα
3 - 0 6 12.00%
1 - 0 5 10.00%
3 - 1 5 10.00%
2 - 1 4 8.00%
4 - 0 4 8.00%
5 - 1 3 6.00%
0 - 1 3 6.00%
0 - 2 3 6.00%
1 - 2 3 6.00%
3 - 2 2 4.00%
4 - 3 2 4.00%
0 - 0 2 4.00%
2 - 0 1 2.00%
4 - 2 1 2.00%
7 - 2 1 2.00%
1 - 1 1 2.00%
2 - 2 1 2.00%
3 - 3 1 2.00%
1 - 4 1 2.00%
2 - 3 1 2.00%
Γκολ
3 13 26.00%
4 10 20.00%
1 8 16.00%
2 5 10.00%
6 5 10.00%
5 4 8.00%
7 2 4.00%
0 2 4.00%
9 1 2.00%
Διαφορά τερμάτων
+1 13 26.00%
+2 7 14.00%
+4 7 14.00%
-1 7 14.00%
+3 6 12.00%
0 5 10.00%
-2 3 6.00%
+5 1 2.00%
-3 1 2.00%