ΦΦΦ-Φένλο
Εέρστε Ντιβίζιε
Ολλανδία
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη: | Venlo |
| Στάδιο: | De Koel |
| Χωρητικότητα: | 8 000 |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
Αγώνες
2026-08-23ΦΦΦ-Φένλο2 - 1Ντε Χράαφσχαπ2.903.732.09
2026-08-14ΝΑΚ Μπρέντα0 - 2ΦΦΦ-Φένλο1.404.815.95
2026-08-07ΦΦΦ-Φένλο3 - 4Χέρακλες2.793.572.22
Χρονολογία
Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Εντός έδρας | Εκτός έδρας |
|---|---|---|---|
| 1 | Χέρακλες | 3 - 4 | |
| 2 | Έμμεν | ||
| 3 | MVV Μάαστριχτ | ||
| 4 | Αλμίερ Σίτι | ||
| 5 | ΦΦΦ-Φένλο | - | - |
| 6 | Ρόντα | ||
| 7 | Γιόνγκ ΠΣΦ | ||
| 7 | ΝΑΚ Μπρέντα | 0 - 2 | |
| 9 | Ντεν Μπος | ||
| 10 | Ντόρντρεχτ | ||
| 11 | Φίτεσε | ||
| 12 | Φόλενταμ | ||
| 13 | Γιονγκ ΑΖ | ||
| 14 | Βάαλβαϊκ | ||
| 15 | FC Αϊντχόφεν | ||
| 16 | Χελμόντ | ||
| 17 | Ντε Χράαφσχαπ | 2 - 1 | |
| 18 | Γιόνγκ Άγιαξ | ||
| 19 | Ος FC | ||
| 20 | Γιονγκ Ουτρέχτης |
Στατιστικά ομάδας
| Αγώνες | 3 | |
| Νίκες | 2 | 67% |
| Ισοπαλίες | 0 | 0% |
| Ήττες | 1 | 33% |
| Γκολ | 12 | 4.00 |
| Γκολ υπέρ | 7 | 2.33 |
| Γκολ κατά | 5 | 1.67 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 3 | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 2 | 67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 2 | 67% |
| Πάνω 1.5 | 3 | 100% |
| Πάνω 2.5 | 2 | 67% |
| Πάνω 3.5 | 1 | 33% |
| Αποτελέσματα | ||
| 2 - 0 | 1 | 33.33% |
| 2 - 1 | 1 | 33.33% |
| 3 - 4 | 1 | 33.33% |
| Γκολ | ||
| 2 | 1 | 33.33% |
| 3 | 1 | 33.33% |
| 7 | 1 | 33.33% |
| Διαφορά τερμάτων | ||
| +1 | 1 | 33.33% |
| +2 | 1 | 33.33% |
| -1 | 1 | 33.33% |
Πρόγραμμα
4ΦΦΦ-Φένλο-Έμμεν2.393.762.45
5Χελμόντ-ΦΦΦ-Φένλο
6ΦΦΦ-Φένλο-Ος FC
7Γιονγκ Ουτρέχτης-ΦΦΦ-Φένλο
8Φόλενταμ-ΦΦΦ-Φένλο
9ΦΦΦ-Φένλο-Ρόντα
10Γιόνγκ Άγιαξ-ΦΦΦ-Φένλο
11ΦΦΦ-Φένλο-Γιονγκ ΑΖ
12Ντόρντρεχτ-ΦΦΦ-Φένλο
13MVV Μάαστριχτ-ΦΦΦ-Φένλο
14ΦΦΦ-Φένλο-Γιόνγκ ΠΣΦ
15ΦΦΦ-Φένλο-FC Αϊντχόφεν
16Ντεν Μπος-ΦΦΦ-Φένλο
17ΦΦΦ-Φένλο-Βάαλβαϊκ
18Φίτεσε-ΦΦΦ-Φένλο
19Αλμίερ Σίτι-ΦΦΦ-Φένλο
20ΦΦΦ-Φένλο-Γιονγκ Ουτρέχτης
21Ρόντα-ΦΦΦ-Φένλο
22ΦΦΦ-Φένλο-Φόλενταμ
23Ος FC-ΦΦΦ-Φένλο
24ΦΦΦ-Φένλο-Ντόρντρεχτ
25Χέρακλες-ΦΦΦ-Φένλο
26ΦΦΦ-Φένλο-Φίτεσε
27ΦΦΦ-Φένλο-Αλμίερ Σίτι
28Γιόνγκ ΠΣΦ-ΦΦΦ-Φένλο
29ΦΦΦ-Φένλο-Γιόνγκ Άγιαξ
30Γιονγκ ΑΖ-ΦΦΦ-Φένλο
31Έμμεν-ΦΦΦ-Φένλο
32ΦΦΦ-Φένλο-ΝΑΚ Μπρέντα
33Ντε Χράαφσχαπ-ΦΦΦ-Φένλο
34ΦΦΦ-Φένλο-MVV Μάαστριχτ
35FC Αϊντχόφεν-ΦΦΦ-Φένλο
36ΦΦΦ-Φένλο-Χελμόντ
37Βάαλβαϊκ-ΦΦΦ-Φένλο
38ΦΦΦ-Φένλο-Ντεν Μπος