Μπρεγκάλνιτσα Στιπ

Μπρεγκάλνιτσα Στιπ

Πρβα Λίγκα
Βόρεια Μακεδονία

Πληροφορία
Πόλη: Stip
Στάδιο: Gradski stadion Stip
Χωρητικότητα: 4 000
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)

Αγώνες

2026-08-21Μπρεγκάλνιτσα Στιπ3 - 0Bashkimi1.334.687.13
2026-08-16Shkendija Tetovo4 - 1Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.165.7413.80
2026-08-08Μπρεγκάλνιτσα Στιπ4 - 0Arsimi Cegrane2.423.072.62
2026-07-25Βάρνταρ2 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.156.4612.50
2025-10-21Ραμποτνίτσκι1 - 1Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2.053.403.16
2025-02-04Besa Doberdoll4 - 1Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2.023.083.47
2025-01-29Μπρεγκάλνιτσα Στιπ0 - 2Μπρέρα Στρούμιτσα -   -   -
2025-01-25Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2 - 1Τίκβες -   -   -
2024-10-23Γκοστιβάρ1 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.673.294.60
2024-09-07Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1 - 2Σίλεξ -   -   -
2024-08-01Ραμποτνίτσκι1 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ -   -   -
2024-05-18Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1 - 1Σίλεξ -   -   -
2024-05-12Μακεντόνιγια2 - 1Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2.033.083.71
2024-05-04Μπρέρα Στρούμιτσα1 - 1Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.563.645.76
2024-05-01Μπρεγκάλνιτσα Στιπ0 - 3Βάρνταρ2.003.133.70
2024-04-28Βόσκα Σπορ4 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2.152.983.31
2024-04-20Μπρεγκάλνιτσα Στιπ0 - 1Ραμποτνίτσκι2.103.033.36
2024-04-14Στρούγγα2 - 2Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.195.4312.43
2024-04-07Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1 - 0Σκούπι4.233.471.74
2024-03-31Shkendija Tetovo4 - 1Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.304.559.18
2024-03-16Μπρεγκάλνιτσα Στιπ0 - 0Γκοστιβάρ2.452.972.74
2024-03-10Τίκβες2 - 1Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.923.153.78
2024-03-06Μπρεγκάλνιτσα Στιπ0 - 0Σκούπι4.963.491.62
2024-03-03Ραμποτνίτσκι2 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.693.364.64
2024-02-25Βάρνταρ2 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2.183.173.00
2024-02-18Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2 - 1Τίκβες2.073.143.21
2024-01-31Μπελάσικα1 - 5Μπρεγκάλνιτσα Στιπ -   -   -
2024-01-19Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1 - 0Σίλεξ -   -   -
2023-12-10Στρούγγα2 - 1Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.354.467.36
2023-12-03Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2 - 2Βόσκα Σπορ1.823.433.89
2023-11-29Μπρέρα Στρούμιτσα1 - 1Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.743.264.47
2023-11-25Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2 - 2Shkendija Tetovo3.953.071.89
2023-11-11Γκοστιβάρ1 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2.023.173.35
2023-11-08Μπρεγκάλνιτσα Στιπ0 - 1Βόσκα Σπορ1.973.203.48
2023-11-04Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2 - 3Μακεντόνιγια2.123.003.55
2023-10-28Σίλεξ0 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.973.183.70
2023-10-22Σκούπι1 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.354.327.82
2023-10-07Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2 - 1Ραμποτνίτσκι2.173.093.15
2023-10-01Μπρεγκάλνιτσα Στιπ0 - 0Βάρνταρ1.653.534.67
2023-09-24Τίκβες2 - 1Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2.193.173.02
2023-09-17Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1 - 3Στρούγγα4.313.381.77
2023-09-02Βόσκα Σπορ2 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2.593.052.60
2023-08-27Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1 - 0Μπρέρα Στρούμιτσα2.503.152.63
2023-08-23Shkendija Tetovo2 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.265.289.18
2023-08-20Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2 - 1Γκοστιβάρ1.633.574.84
2023-08-13Μακεντόνιγια1 - 0Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2.173.023.18
2023-08-06Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2 - 1Σίλεξ2.143.043.15
2023-05-14Σκόπιε1 - 2Μπρεγκάλνιτσα Στιπ2.832.982.30
2023-05-10Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1 - 1Μπρέρα Στρούμιτσα2.912.902.33
2023-05-07Ραμποτνίτσκι5 - 4Μπρεγκάλνιτσα Στιπ1.523.436.08

Χρονολογία

                                                  

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 50  
Νίκες 12 24%
Ισοπαλίες 12 24%
Ήττες 26 52%
Γκολ 130 2.60
Γκολ υπέρ 53 1.06
Γκολ κατά 77 1.54
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 31 62%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 41 82%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 26 52%
Πάνω 1.5 36 72%
Πάνω 2.5 25 50%
Πάνω 3.5 12 24%
Αποτελέσματα
0 - 1 7 14.00%
2 - 1 6 12.00%
0 - 2 6 12.00%
1 - 1 5 10.00%
1 - 2 5 10.00%
0 - 0 4 8.00%
1 - 0 3 6.00%
2 - 2 3 6.00%
1 - 4 3 6.00%
3 - 0 1 2.00%
4 - 0 1 2.00%
5 - 1 1 2.00%
0 - 3 1 2.00%
0 - 4 1 2.00%
1 - 3 1 2.00%
2 - 3 1 2.00%
4 - 5 1 2.00%
Γκολ
3 13 26.00%
2 11 22.00%
1 10 20.00%
4 6 12.00%
0 4 8.00%
5 4 8.00%
6 1 2.00%
9 1 2.00%
Διαφορά τερμάτων
-1 14 28.00%
0 12 24.00%
+1 9 18.00%
-2 7 14.00%
-3 4 8.00%
+4 2 4.00%
+3 1 2.00%
-4 1 2.00%